Onlinesport.ro » Fotbal » CM 2018 » Programul complet al meciurilor - Cupa Mondiala 2018

Programul complet al meciurilor - Cupa Mondiala 2018

Faza grupelor

14 iunie, ora 18:00 - Rusia - Arabia Saudită (Moscova, Lujniki) 5-0
15 iunie, ora 15:00 - Egipt - Uruguay (Ekaterinburg) 0-1
15 iunie, ora 18:00 - Maroc - Iran (Sankt Petersburg) 0-1
15 iunie, ora 21:00 - Portugalia - Spania (Soci) 3-3
16 iunie, ora 13:00 - Franţa - Australia (Kazan) 2-1
16 iunie, ora 16:00 - Argentina - Islanda (Moscova, Spartak) 1-1
16 iunie, ora 19:00 - Peru - Danemarca (Saransk) 0-1
16 iunie, ora 22:00 - Croaţia - Nigeria (Kalinigrad) 2-0
17 iunie, ora 15:00 - Costa Rica - Serbia (Samara) 0-1
17 iunie, ora 18:00 - Germania - Mexic (Moscova, Lujniki) 0-1
17 iunie, ora 21:00 - Brazilia - Elveţia (Rostov) 1-1
18 iunie, ora 15:00 - Suedia - Coreea de Sud (Novgorod) 1-0
18 iunie, ora 18:00 - Belgia - Panama (Soci) 3-0
18 iunie, ora 21:00 - Tunisia - Anglia (Volgograd) 1-2
19 iunie, ora 15:00 - Polonia - Senegal (Moscova, Spartak) 1-2
19 iunie, ora 18:00 - Columbia - Japonia (Saransk) 1-2
19 iunie, ora 21:00 - Rusia - Egipt (Sankt Petersburg) 3-1
20 iunie, ora 15:00 - Portugalia - Maroc (Moscova, Lujniki) 1-0
20 iunie, ora 18:00 - Uruguay - Arabia Saudită (Rostov-pe-Don) 1-0
20 iunie, ora 21:00 - Iran - Spania (Kazan) 0-1
21 iunie, ora 15:00 - Danemarca - Australia (Samara) 1-1
21 iunie, ora 18:00 - Franţa - Peru (Ekaterinburg)
21 iunie, ora 21:00 - Argentina - Croaţia (Novgorod)
22 iunie, ora 15:00 - Brazilia - Costa Rica (Sankt Petersburg)
22 iunie, ora 18:00 - Nigeria - Islanda (Volgograd)
22 iunie, ora 21:00 - Serbia - Elveţia (Kalinigrad)
23 iunie, ora 15:00 - Belgia - Tunisia (Moscova, Spartak)
23 iunie, ora 18:00 - Germania - Suedia (Soci)
23 iunie, ora 21:00 - Coreea de Sud - Mexic (Rostov)
24 iunie, ora 15:00 - Anglia - Panama (Novgorod)
24 iunie, ora 18:00 - Japonia - Senegal (Ekaterinburg)
24 iunie, ora 21:00 - Polonia - Columbia (Kazan)
25 iunie, ora 17:00 - Uruguay - Rusia (Samara)
25 iunie, ora 17:00 - Arabia Saudită - Egipt (Volgograd) *
25 iunie, ora 21:00 - Spania - Maroc (Kalinigrad)
25 iunie, ora 21:00 - Iran - Portugalia (Saransk) *
26 iunie, ora 17:00 - Danemarca - Franţa (Moscova, Lujniki)
26 iunie, ora 17:00 - Australia - Peru (Soci) *
26 iunie, ora 21:00 - Islanda - Croaţia (Rostov)
26 iunie, ora 21:00 - Nigeria - Argentina (Sankt Petersburg) *
27 iunie, ora 17:00 - Mexic - Suedia (Ekaterinburg) *
27 iunie, ora 17:00 - Coreea de Sud - Germania (Kazan)
27 iunie, ora 21:00 - Serbia - Brazilia (Moscova, Spartak)
27 iunie, ora 21:00 - Elveţia - Costa Rica (Novgorod) *
28 iunie, ora 17:00 - Senegal - Columbia (Volgograd) *
28 iunie, ora 17:00 - Japonia - Polonia (Samara)
28 iunie, ora 21:00 - Anglia - Belgia (Kalinigrad)
28 iunie, ora 21:00 - Panama - Tunisia (Saransk)

Optimi de finală

(1) 30 iunie, ora 17:00 - locul 1 grupa C - locul 2 grupa D (Kazan)
(2) 30 iunie, ora 21:00 - locul 1 grupa A - locul 2 grupa B (Soci)
(3) 1 iulie, ora 17:00 - locul 1 grupa B - locul 2 grupa A (Moscova, Lujniki)
(4) 1 iulie, ora 21:00 - locul 1 grupa D - locul 2 grupa C (Novgorod)
(5) 2 iulie, ora 17:00 - locul 1 grupa E - locul 2 grupa F (Samara)
(6) 2 iulie, ora 21:00 - locul 1 grupa G - locul 2 grupa H (Rostov-pe-Don)
(7) 3 iulie, ora 17:00 - locul 1 grupa F - locul 2 grupa E (Sankt Petersburg)
(8) 3 iulie, ora 21:00 - locul 1 grupa H - locul 2 grupa G (Moscova, Spartak) -

Sferturi de finală

(1) 6 iulie, ora 17:00 - câştigătoarea meciului 1 din optimi - câştigătoarea meciului 2 din optimi (Novgorod)
(2) 6 iulie, ora 21:00 - câştigătoarea meciului 6 din optimi - câştigătoarea meciului 5 din optimi (Kazan)
(3) 7 iulie, ora 17:00 - câştigătoarea meciului 8 din optimi - câştigătoarea meciului 7 din optimi (Samara)
(4) 7 iulie, ora 21:00 - câştigătoarea meciului 3 din optimi - câştigătoarea meciului 4 din optimi (Soci)

Semifinale

10 iulie, ora 21:00 - câştigătoarea meciului 2 din sferturi - câştigătoarea meciului 1 din sferturi (Sankt Petersburg)
11 iulie, ora 21:00 - câştigătoarea meciului 4 din sferturi - câştigătoarea meciului 3 din sferturi (Moscova/Lujniki)

Finala mica (locurile 3/4)

14 iulie, ora 17:00 - echipa învinsă în semifinala 1 - echipa învinsă în semifinala 2 (Sankt Petersburg)

Finala mare

15, iulie, ora 18:00 - câştigătoarea semifinalei 1 - câştigătoarea semifinalei 2 (Moscova/Lujniki)