0
0
FCSB

Otelul - FCSB 0-0, in ultimul meci al etapei secunde din Cupa Romaniei

Echipele Otelul Galati (Liga 2) si FCSB au remizat, scor 0-0, in etapa a doua din grupele Cupei Romaniei Betano.

23:00

90'

Nikolov suteaza peste poarta din marginea careului.

90'

Se reia in cele din urma meciul cu o degajare a lui Dur-Bozoanca. Au fost acordate 6 minute de prelungire.

89'

Momente incredibile la Galati. Nu se mai joaca de minute bune, jucatorii sunt prabusiti pe teren, dupa ce intr-o parte a tribunei intai s-a dat cu gaze lacrimogene.

77'

Ciobanu, jucator intrat la FCSB in locul lui Bouhenna, intervine decisiv asupra lui Nica, scapat spre poarta.

66'

Neagu trimite pe langa poarta dintr-o lovitura libera indirecta.

61'

Neagu ajunge inaintea lui Harut la balon si trage peste poarta.

49'

Vlad Tudor, fiul fostului arbitru Alexandru Tudor, suteaza peste poarta Otelului din pasa lui Coman.

46'

S-a reluat meciul cu trei schimbari la FCSB.

21:50

Pauza la Galati. In continuare 0-0 in meciul de Cupa Romaniei dintre Otelul si FCSB.

39'

Ocazie la patrunderea lui Miculescu. Acesta ridica mingea peste Dur-Bozoanca, iesit in intampinare, si mingea iese in afara terenului.

31'

Centrare in careul Otelului. Iese acelasi Dur-Bozoanca si respinge.

20'

A doua parada a lui Dur-Bozoanca in acest meci. De aceasta data a scos sutul lui Miculescu din afara careului.

16'

Neagu, capitanul Otelului, suteaza pe langa poarta din pozitie centrala.

10'

Avertisment si pentru Sirghi de la gazde. Acesta a lovit in saritura la un duel cu Rusu.