2
FCSB
Ngezana 66' Miculescu 26'

Așa am trăit: FC Bihor - FCSB

Prima etapă din Cupa României Betano, faza grupelor, a continuat miercuri seara, de la 21:00, cu meciul FC Bihor Oradea - FCSB. Partida a fost live text în această pagină!

22:51

Final de partidă.

90'

Meciul e prelungit cu 3 minute.

66'

Gol Ngezana!

FCSB își dublează avantajul după un corner. Ngezana apare la finalizare și marchează cu umărul.

65'

Tavi Popescu șutează mult peste poartă după o acțiune personală.

61'

Contraatac al gazdelor cu Hossu în prim plan. Mingea e protejată de Haruț până intervine Vlad.

54'

Ocazie pentru FC Bihor la reluarea lui Ban din interiorul careului. Mingea s-a dus mult peste poartă.

52'

Centrare din corner. Iese Vlad și reține. Început mai curajos de repriză secundă pentru bihoreni.