0
0
Rapid

CSA Steaua încurcă pe Rapid în Cupa României Betano

Stadionul Ghencea a fost gazda duelului CSA Steaua - Rapid din faza grupelor în Cupa României Betano. Un meci încheiat la egalitate, scor 0-0. Revedeți mai jos cele mai importante faze ale meciului.

22:55

Final de partidă.

90'

Conflict general între jucătorii celor două formații. Mai multe scaune zboară din peluza giuleștenilor.

90'

Borja Valle trimite în fața porții. Respinge Vârtej în corner.

90'

Rapid iese periculos pe contraatac prin Borja Valle. Șut în blocajul unui adversar.

65'

Ocazie pentru Rapid la șutul lui Onea din lovitură liberă. Portarul gazdelor respinge într-un corner rămas fără rezultat.

48'

Centrare a lui Dobrescu în fața porții pentru apariția lui Chipirliu. Acesta ratează de puțin întâlnirea cu mingea.

46'

Start de repriză secundă.

21:48

0-0 la pauză.

38'

Papeau șutează peste poartă.

23'

Robert Sierra ia o fază pe cont propriu și trage peste poartă din poziție centrală.