Otelul Galati
Ceahlaul Piatra Neamt
Comentează
Liga 130/04/2016 21:34

Echipa CFR Cluj a obtinut o victorie categorica, sambata seara, pe teren propriu, in fata celor de la ACS Poli Timisoara, scor 5-1.

Comentează
Liga 124/04/2016 20:02

Echipele CFR Cluj si CSMS Iasi au remizat, duminica seara, scor 0-0, intr-o partida programata in etapa a 8-a din playout.

Comentează
Cupa Romaniei21/04/2016 22:32

Dinamo si CFR Cluj vor disputa finala Cupei Romaniei din acest sezon, dupa ce gruparea dni Gruia a invins-o pe ASA Tg.Mures, cu 2-0, in mansa retur a semifinalelor. In tur, la Targu Mures, fusese 0-0.

Comentează
Liga 116/04/2016 19:59

Victorie categorica pentru CFR Cluj, sambata seara, in partida de pe teren propriu cu FC Botosani din etapa a 7-a a fazei playout din Liga 1. Un 6-0 care nu lasa loc de prea multe interpretari.

CFR Cluj profita de omul in plus si scoate un punct la Craiova
Comentează
Liga 109/04/2016 17:00

Un meci care se indrepta spre victoria la limita a celor de la CSU Craiova s-a incheiat in cele din urma nedecis, scor 1-1, CFR Cluj reusind egalarea imediat dupa ce Bancu de la gazde a fost trimis mai repede la cabine.

Comentează
Liga 102/04/2016 20:57

Juan Carlos Ruiz a marcat golurile prin care CFR Cluj s-a impus cu 2-0, sambata seara, in meciul de pe teren propriu cu Concordia Chiajna in etapa a 5-a din playout.

Comentează
Liga 121/03/2016 22:32

A treia etapa din playout s-a incheiat cu un meci al suferintei intre CFR Cluj si Petrolul Ploiesti, meci incheiat la egalitate, scor 0-0, si in care fotbalul a fost oferit cu pipeta de cele doua echipe. Pentru Petrolul este primul punct obtinut in zece meciuri.

playout
Comentează
Liga 113/03/2016 20:01

Final greu de digerat pentru ACS Poli Timisoara, echipa care in minutul 90 avea 2-0 pe teren propriu cu CFR Cluj si dupa patru minute s-a vazut egalata.

Comentează
Liga 105/03/2016 20:01

Victorie in zece oameni pentru CFR Cluj in deplasare cu CSMS Iasi, sambata seara, in prima etapa de playout in Liga 1.

Comentează
Cupa Romaniei02/03/2016 22:32

Meci fara goluri, miercuri seara, la Targu Mures in derby-ul Ardealului programat in semifinalele Cupei Romaniei intre ASA si CFR Cluj.