1
ACS Poli Timisoara
Ciucur 66'

Asa am trait Viitorul - ACS Poli Timisoara 1-1

Viitorul si ACS Poli Timisoara au evoluat sambata, de la ora 18:00, in primul meci al zilei in Liga 1 Betano. Click aici pentru live stream video legal.

19:53

Final de mec.

90'

Ganea suteaza pe langa poarta dintr-o lovitura libera si cu aceasta faza se incheie meciul.

90'

Canu opreste contraatacul gazdelor cu pretul unui cartonas galben.

82'

Faza controversata in careul Timisoarei. Ganea cade inainte de contactul cu Straut si gazdele solicita eronat o lovitura de la 11 metri.

74'

Dragus intra in locul lui Eric.

67'

Un gol foarte frumos cu sut la coltul scurt dupa evitarea a doi adversari. Este primul gol al sezonului pentru Ciucur.

66'

Gol Ciucur!

Timisoara egaleaza prin Ciucur, jucator impins de Popa in atac dupa intrarea lui Harut pe flancul stang.

64'

Excelenta pasa oferita de Matan pentru Chitu, acesta ajunge in extremis si intoarce pentru Cicaldau.  Sutul trece de putin peste poarta, dar a fost offside nesemnalizat la Chitu.

63'

Matan cade in careul banatenilor si acuza un fault in duel cu Melinte. Eric este si el intins dupa un contact cu Vasvari. Nu s-a acordat fault in niciuna dintre faze.

59'

Harut intra in locul lui Birnoi la Timisoara.

53'

Balon in adancime pentru Matan, minge la care Straton iese din poarta si blocheaza in extremis.

51'

Ocazie pentru Timisoara la sutul lui Abraw din actiune. Mingea ocoleste poarta Viitorului.

46'

Start de repriza secunda.

18:47

Pauza in meciul de la Ovidiu.

31'

Interventie senzationala a lui Straton la lovitura de cap trimisa de Chitu din cativa metri.

25'

Gol Ganea!

Gol superb marcat de Ganea dupa un sut din afara careului.

9'

Ocazie pentru Timisoara la lovitura de cap a lui Abraw din sase metri. Mingea s-a dus peste poarta.