2
CFR Cluj
Hoban 62' Vinicius 27'

Asa am trait Sepsi - CFR Cluj 0-2

Etapa a 6-a s-a incheiat cu meciul Sepsi Sf.Gheorghe - CFR Cluj, partida care a fost live text in aceasta pagina dupa ora 21:00. Click pentru streaming live
INFO: Toate meciurile din Liga 1 Betano se pot viziona online legal pe site-ul sponsorului campionatului. Iti trebuie un cont de membru si un sold de minimum 50 de bani (0,50 lei).

22:53

77'

Bokila intra in locul lui Urko Vera.

62'

Gol Hoban!

Hoban dubleaza avantajul CFR-ului dupa o noua faza fixa, o lovitura libera din partea dreapta a terenului. Hoban se desprinde dintr-un buchet de jucatori si reia decisiv cu capul.

60'

Lovitura libera a oaspetilor ramasa fara rezultat. Centrarea lui Deac iese in afara terenului.

54'

Fault in atac fluierat la duelul lui Urko Vera cu Oros la o minge centrata din corner de catre Deac.

47'

Omrani suteaza de la distanta si-l intinde serios pe Fejer.

46'

Se reia jocul. Ultimele 45 de minute ale aceste etape.

21:49

Pauza in meciul de la Brasov.

45'

Patru minute suplimentare pentru aceasta repriza.

44'

Sansa de gol ratata de oaspeti prin Muresan. Sut la coltul scurt respins de Fejer.

41'

Patrick Petre rateaza egalarea cu un sut din lovitura libera. Mingea trece pe langa poarta.

39'

Patrundere a lui Thiaw si acesta obtine lovitura libera la 25 metri pozitie centrala de poarta CFR-ului.

35'

Gol anulat celor de la CFR Cluj la sutul lui Paun pentru o pozitie de offside. Petrescu protesteaza din nou pe margine in stilul caracteristic.

27'

Gol Vinicius!

CFR Cluj deschide scorul dupa faza fixa de la coltul terenului prin brazilianului Vinicius.