21:52

Pauza la Cluj.

37'

Gol Costache!

Minutul si golul pentru CFR Cluj. A marcat Costache pentru 3-0 cu un sut din afara careului.

35'

Gol Hoban!

CFR Cluj isi dubleaza avantajul prin Hoban. Sut aproape de vinclu din 16 metri.

28'

Cartonas rosu !

Voluntari mai pierde un jucator. Simonovski este eliminat cu rosu direct pentru o lovitura cu cotul in saritura.

26'

Rimniceanu respinge cu piciorul sutul lui Itu.

17'

Balaur intra in locul lui Matan la Voluntari.

12'

Traore scapa singur spre poarta oaspetilor si este oprit prin fault de Rodriguez. Rosu direct pentru aparatorul Voluntariului.

6'

Probleme musculare pentru Deac. Acesta iese la marginea terenului.

2'

Gol Itu!

CFR Cluj deschide rapid scorul in Gruia prin Itu. Centrare a lui Deac din lovitura libera, portarul Rimniceanu iese gresit si Itu marcheaza din sase metri.

1'

CFR Cluj: Arlauskis - Susic, Burca, Cestor, Peteleu - Itu, Hoban, Deac - Costache, Traore, Pereira.

Voluntari: Rimniceanu - Gadze, Achim, Rodriguez, Kocic - Gheorghe, Gorobsov, Laidouni - Matan, Simonovski, Ato.