1
FC Voluntari
Laidouni 12'

Asa am trait Botosani - Voluntari, scor 4-1

De la ora 18:00 am transmis live text in aceasta pagina meciul FC Botosani - FC Voluntari din etapa a 2-a in Liga 1.

19:50

90'

Gol Papa!

Enriko Papa pune cireasa pe tortul victoriei celor de la Botosani cu o super executie la vinclu. Patronul Valeriu Iftime este in extaz.

88'

Laidouni suteaza pe langa poarta.

84'

Golofca scapa singur cu portarul la o eroare a lui Balaur si rateaza incredibil.

83'

Pasa in fata portii pentru Enriko Papa. Acesta rateaza de putin intalnirea cu balonul.

62'

Botosani se desprinde pe tabela dupa o faza de contraatac. A marcat Ashkovski din pasa lui Golofca.

56'

Mitrev respinge in corner o minge trimisa de Soiledis pe poarta dintr-o lovitura libera.

45'

Repriza se incheie cu un sut al lui Gorobsov in plasa laterala dintr-o lovitura libera.

27'

Gol Balaur (ag)!

Gazdele intorc rezultatul si trec la conducere prin autogolul lui Balaur.

20'

Gol Miron!

Botosani egaleaza prin fundasul Miron cu o lovitura de cap din sase metri dupa un corner.