1
Gaz Metan Medias
Golubovic 48'

Asa am trait ACS Poli Timisoara - Gaz Metan 1-1

Am transmis live text in aceasta pagina meciul ACS Poli Timisoara - Gaz Metan Medias din etapa a 20-a a Ligii 1 Betano. Click aici pentru live video stream legal.

19:52

Meciul se incheie cu un corner al gazdelor ramas fara rezultat.

90'

Ciucur obtine lovitura libera in marginea careului advers. Galben pentru Constantin.

79'

Incredibila ocazia oaspetilor la sutul lui Constantin din lovitura libera. Straton era spectator.

78'

Melinte avertizat pentru un fault in saritura.

76'

Olaru centreaza spre poarta, mingea capata o directie ciudata si Straton respinge in extremis in corner.

70'

Este randul lui Curjuric sa-si incerce sutul de la distanta si nu trimite deloc rau. Mingea s-a dus putin peste poarta.

69'

Ciucur este gasit in marginea careului de Curjuric si trimite slab pe langa poarta.

66'

Incercare neresuita de sut a lui Buziuc. Mingea se duce in peluza.

58'

Se joaca in conditii de iarna la Timisoara, ninge in continuare puternic si terenul este tot mai greu. Poli pare stoarsa de energie si cu greu mai trece mijlocul terenului.

58'

Vasvari baga material si il pune la pamant pe Popovici.

49'

Straut primeste usor cartonasul galben pentru un fault in saritura la Olaru.

48'

Gol Golubovic!

Cretu greseste flagrant in flancul drept, Neagu profita si paseaza in fata portii pentru finalizarea lui Golubovic.

46'

S-a reluat meciul de la Timisoara, unde ninge din ce in ce mai tare.

18:48

Pauza la Timisoara.

44'

Galben incasat de Munteanu, si el un fost echipier al Gazului, ca si Cretu, avertizat mai devreme.

38'

A inceput sa ninga la Timisoara!

30'

Parada senzationala a lui Straton la reluarea lui Buziuc. Cea mai mare ocazie a meciului.

30'

Pozitie afara din joc la o pasa pentru Draghici.

26'

Actiune promitoare de atac a Gazului, dar centralul George Gaman fluiera fault in atac la Buziuc.

21'

Neagu isi potriveste mingea pe piept si suteaza pe directia portarului Straton. Acesta acuza o intindere la piciorul stang.

13'

Cartonas galben incasat de Cretu.

4'

Gol Draghici!

Deschidere rapida de scor la Timisoara. Gazdele inscriu prin Draghici din pasa lui Ciucur.