Champions League

Programul meciurilor de miercuri in Champions League si echipele probabile

Sursă foto: twitter.com

Vedeti mai jos care sunt meciurile programate, miercuri, in prima etapa a Champions League.

Grupa E

Liverpool – Sevilla

Liverpool: Karius; Gomez, Lovren, Matip, Robertson; Can, Henderson, Wijnaldum; Coutinho, Firmino, Mané
Sevilla: Rico; Mercado, Kjær, Pareja, Escudero; N'Zonzi; Jesús Navas, Ganso, Pizarro, Correa; Ben Yedder

Maribor – Spartak Moscova

Maribor : Handanović; Milec, Rajčević, Šuler, Viler; Kabha, Vrhovec; Bajde, Ahmedi, Bohar; Marcos Tavares

Spartak : Rebrov; Eschenko, Bocchetti, Kutepov, Djikia, Kombarov; Glushakov, Fernando, Pašalić; Promes, Luiz Adriano

Grupa F

Sahtior Donetk – Napoli

Sahtior: Pyatov; Srna, Ordets, Rakitskiy, Ismaily; Fred, Stepanenko; Marlos, Taison, Bernard; Ferreyra

Napoli: Reina; Hysaj, Albiol, Koulibaly, Ghoulam; Allan, Jorginho, Hamšík; Callejon, Mertens, Insigne

Feyenoord – Manchester City

Feyenoord: Jones; Nelom, Van der Heijden, Botteghin, Diks; Vilhena, Toornstra, El Ahmadi; Boëtius, Kramer, Berghuis

Man. City: Claudio Bravo; Stones, Mangala, Otamendi; Walker, Fernandinho, D Silva, B Silva, Sané; De Bruyne; Gabriel Jesus

Grupa G

Porto – Besiktas

Porto: Casillas; Layún, Felipe, Marcano, Telles; Corona, Danilo, Óliver Torres, Brahimi; Marega, Soares

Beşiktaş: Fabri; Adriano, Pepe, Tošić, Caner; Hutchinson, Özyakup, Quaresma, Talisca, Babel; Negredo

Leipzig – AS Monaco

Leipzig: Gulácsi; Klostermann, Orban, Upamecano, Halstenberg; Demme, Ilsanker; Sabitzer, Forsberg; Werner, Poulsen

Monaco: Subašić; Sidibé, Glik, Jemerson, Jorge; Lopes, Fabinho, Moutinho, Ghezzal; Diakhaby, Falcao

Grupa H

Tottenham – Borussia Dortmund

Tottenham: Lloris; Alderweireld, Sánchez, Vertonghen; Trippier, Dier, Dembélé, Davies; Son, Eriksen; Kane

Dortmund: Bürki; Piszczek, Papastathopoulos, Toprak, Zagadou; Şahin, Castro, Götze; Philipp, Pulišić; Aubameyang

Real Madrid – APOEL Nicosia

Real Madrid: Navas; Carvajal, Ramos, Varane, Marcelo; Kroos, Casemiro, Modric; Isco, Ronaldo, Bale;

APOEL: Waterman; Lago, Rueda, Carlao, Vouros; Nuno Morais, Ebecilio, Vinicius;
Sallai, De Camargo, Aloneftis

Promo: Cote mărite în fiecare zi la Fortuna și peste 100 de pariuri pe fiecare eveniment. Înregistrează-te!



# Echipă J +/- P
1 CFR Cluj 18 18 40
2 FCSB 18 24 38
3 Craiova 18 11 36
4 Botosani 18 9 32
5 Viitorul 18 11 30
6 Astra 18 7 28
Programul meciurilor de miercuri in Champions League si echipele probabile