2
Gaz Metan
Cristea 90' Buziuc 41'

Asa am trait Voluntari - Gaz Metan 2-2

Am transmis live text in aceasta pagina de la ora 15:00 meciul FC Voluntari - Gaz Metan Medias din etapa a 3-a a playout-ului.

16:54

Final de partida. Un punct in extremis obtinut de Gaz Metan Medias.

90'

Gol Cristea!

Gaz Metan egaleaza prin Cristea in al treilea si ultimul minut suplimentar.

86'

Gol Marinescu!

Eroare uriasa in centrul apararii oaspetilor si Marinescu readuce Voluntariul la conducere.

67'

Noul intrat, Marinescu, trimite in bratele lui Greab cu o lovitura de cap din centrul careului.

64'

Marinescu intra la gazde in locul lui Cernat.

63'

Maftei reia pe langa poarta dintr-o centrare a lui Cernat din lovitura libera. Trtovac a fost avertizat pentru faultul comis in marginea propriului careu.

54'

Ratare uriasa din partea lui Buziuc liber in sase metri la o centrare din stanga.

47'

Buzean in locul lui Tahar la oaspeti.

46'

Start de repriza secunda.

15:49

Pauza la Voluntari.

41'

Gol Buziuc!

Gaz Metan egaleaza prin Buziuc la o eroare a portarului Gavrilas.

36'

Balon in careu pentru Ivanovic si acesta suteaza din apropiere in figura lui Rugasevic. Acesta se prabuseste si arbitrul intrerupe partida pentru a-i fi acordate ingrijiri medicale.

34'

Corner

Prima lovitura de la colt a meciului apartine gazdelor.

28'

Gol Vodut!

Cernat il deschide in careu pe Vodut si acesta deschide scorul cu un sut la coltul lung.

23'

Cartonas galben Tahar!

Pentru un fault asupra lui Lazar la centrul terenului.

20'

Sikorski suteaza pe langa zid si pe langa poarta.

20'

Lovitura libera pentru medieseni de la 25 metri de poarta Voluntariului, pozitie centrala.