1
FCSB
Man 86'

Asa am trait Voluntari - FCSB

Am transmis aici live text meciul FC Voluntari - FCSB din etapa a 3-a in CASA Liga 1.

22:52

90'

Ramniceanu respinge peste bara centrarea lui Pantiru.

86'

Gol Man!

FCSB reduce din diferenta prin Man. Lovitura de cap din centrarea lui Morutan.

66'

Oaspetii solicita penalty la un presupus hent. Obtin doar cornerul la sutul lui Man.

64'

Gol Ricardinho!

Voluntari 2-0!

Ilfovenii marcheaza dupa o faza fixa de la coltul terenului. Centrarea lui Eric a fost transformata in gol de Ricardinho.

62'

Coman incearca poarta cu un sut din afara careului. Mingea se duce alaturi.

59'

Buziuc trage pe poarta. Retine Ramniceanu.

58'

Man suteaza de la distanta cu pamantul. Ramniceanu retine in doi timpi.

53'

Patrundere a lui Pantiru. Incearca o combinatie cu Buziuc, jucatorul intrat la pauza.

46'

Trei modificari la FCSB

Au intrat Pantiru, Olaru si Buziuc in locul lui Briceag, Vina si Bus.

46'

21:48

Pauza la Voluntari.

43'

Man suteaza in blocajul unui adversar.

41'

Ion Gheorghe respinge in corner sutul lui Bus.

28'

Gol Mailat!

FC Voluntari deschide scorul prin Mailat dupa o eroare comisa de Popescu. Acesta a luat si o minge printre picioare de la Eric.

26'

Ovidiu Popescu suteaza pe langa poarta. Mingea e deviata in corner.

24'

Faza fixa indirecta ramane fara rezultat pe tabela.

23'

Lovitura libera indirecta pentru FCSB din 7-8 metri. Ramniceanu a prins o minge venita de la un coechipier.