2
Dinamo
Salomao 60' Nascimento 56' Anton 8'

Asa am trait Voluntari - Dinamo 1-3

Meciul FC Voluntari - Dinamo a fost live text in aceasta pagina dupa ora 21:00. Click pentru streaming live
INFO: Toate meciurile din Liga 1 Betano se pot viziona online legal pe site-ul sponsorului campionatului. Iti trebuie un cont de membru si un sold de minimum 50 de bani (0,50 lei).

22:54

Final de meci. Victorie fara dubii obtinuta de Dinamo.

89'

Balauru iese din careu si-l deposedeaza pe Rivaldinho de balon. Corner pentru Dinamo cand se acorda patru minute suplimentare.

80'

Tudorie in locul lui Deac la gazde, in timp ce Nemec este inlocuit cu Rivaldinho la Dinamo.

78'

Un galben incasat de Penedo, portarul lui Dinamo.

78'

Dubla ocazie pentru Dinamo la aceeasi faza. Mai intai Balauru se opune la sutul lui Nascimento din interiorul careului, mingea ajunge la Costache si acesta suteaza in bara.

75'

Serban intra in locul lui Anton.

70'

Nemec rateaza incredibil din centrul careului. Sut peste poarta dintr-o pozitie favorabila.

60'

Gol Salomao!

Salomao majoreaza avantajul lui Dinamo din pasa lui Costache cu un sut dintr-o pozitie singur cu portarul.

56'

Gol Nascimento!

Nascimento transforma in gol o lovitura libera din marginea careului. O executie superba cu piciorul stang.

53'

Gol Vodut!

Vodut restabileste egalitatea din penalty. Un sut sanatos in dreapta lui Penedo, care a ghicit coltul, dar n-a avut ce face.

52'

Marius Avram acorda din nou penalty, de aceasta data pentru gazde si fara urma de indoiala. Ivanovici a fost busculat clar ca lumina zilei de catre Dudea.

46'

S-a reluat meciul. O schimbare la gazde, Marinescu intra in locul lui Novac.

43'

Novac se grabeste si suteaza pe langa poarta dinamovista.

38'

Cartonas incasat de May Mahlangu.

36'

Fanion ridicat de la margine pentru un offside la Ivanovici.

33'

Maftei trimite pe langa poarta.

17'

Nascimento ramane singur cu Balauru, dar in cele din urma portarul Voluntariului are ultimul cuvant si agata mingea.

15'

Penedo o salveaza pe Dinamo la sutul in forta trimis de Lazar din afara careului.

13'

Popescu este avertizat pentru proteste. Asadar cei doi fosti jucatori ai lui Dinamo sunt avertizati devreme in acest meci.

12'

Olteanu vede cartonasul galben pentru un fault asupra lui Costache in marginea careului propriu.

10'

Balauru respinge in lateral sutul lui Costache din marginea careului.

8'

Gol Anton!

Anton transforma lovitura de la 11 metri pentru Dinamo.

6'

Incredibila faza in careul celor de la Voluntari. Nemec calca pe minge si se prabuseste. Avram dicteaza lovitura de la 11 metri!