0
0
CSM Poli Iasi

Asa am trait Pandurii - CSM Poli Iasi 0-0

Am transmis in aceasta pagina, live text de la ora 20:30, ultimul meci din etapa a 2-a din playout, partida dintre Pandurii si CSM Poli Iasi.

22:23

Alexandru Tudor pune capat meciului.

86'

Ocazia meciului este ratata de Stefanescu. Sut din fata portii, pozitie centrala, in bratele lui Stanca.

84'

Ene iroseste aceasta sansa cu un sut dezamagitor mult peste poarta.

83'

Frasinescu intra dur asupra lui Pacurar si pozitia este una ideala pentru gazde. Aproape de linia careului de 16 metri.

82'

Lovitura libera pentru gazde. Hlistei suteaza pe langa poarta.

53'

Hlistei scapa singur cu Grahovac si portarul iesenilor respinge sutul la coltul scurt.

46'

21:18

Tudor fluiera finalul primei reprize.

40'

Cartonas galben primit de Bole.

23'

Actiune promitatoare a gazdelor cu actiunea lui Rauta pe zona centrala, insa pasa acestuia in lateral pentru Surugiu este prea tare.

5'

Zaina suteaza pe langa poarta oaspetilor din afara careului dupa o actiune personala.