0
0
FC Botosani

Asa am trait Gaz Metan - Botosani 0-0

Am transmis in aceasta pagina meciul dintre Gaz Metan Medias si FC Botosani din etapa a 2-a din playout.

19:52

Final de meci la Medias.

88'

Greab se opune deschiderii scorului la sutul lui Burca din lovitura libera. Mingea viza coltul scurt. Corner pentru Botosani.

83'

Mutare importanta la Botosani: Grozavu il trimite in teren pe Golofca, jucatorul pe care l-a lovit in timpul meciului de la Giurgiu.

81'

Cristea incearca sutul de la distanta. Mingea se duce pe langa poarta.

80'

Lupu rateaza cea mai mare ocazie a meciului. Acesta patrunde pe stanga in care si trage peste poarta. Ar fi putut pasa in dreapta pentru Sikorski.

58'

Ocazie ratata de Gaz Metan prin Sikorski. Sutul acestuia este blocat de Cobrea,

55'

Lovitura libera pentru Gaz Metan ramasa fara rezultat. Eric a sutat in zidul Botosaniului.

47'

Faza importanta de atac a gazdelor, dar Lupu nu gaseste pe nimeni in fata portii cu pasa lui inapoi. Sikorski si Eric atacasera deja poarta.

46'

S-a reluat meciul cu o schimbare la oaspeti. Bus in locul lui Hergheligiu.

18:48

Se incheie prima parte a meciului de la Medias. Este a cincea repriza fara gol intre cele doua in acest sezon.