4
FCSB
Tanase 68' 40' 26' Olaru 35'

Asa am trait FC Arges - Universitatea Craiova

Am transmis live text in aceasta pagina duelul de traditie FC Arges - Universitatea Craiova (18:00).

22:55

80'

Sansa de 5-0 ratata de FCSB prin Radunovic. Sut pe langa poarta.

75'

Tripla schimbare la FCSB. Printre cei inlocuiti este si Tanase, autorul unui hattrick in acest meci.

68'

Gol Tanase!

Hattrick reusit de Tanase. Acesta a primit o minge direct de la Aioani si inscrie in poarta goala.

66'

Aioani respinge peste poarta reluarea lui Sut dupa o centrare din corner.

56'

Radunovic suteaza in zid dintr-o lovitura libera.

46'

S-a reluat meciul de la Ovidiu.

21:48

Marcelo Birsan fluiera finalul primei reprize.

43'

Interventie a lui Tarnovanu la reluarea lui Mladen din interiorul careului.

42'

Boboc intra la Farul in locul lui Dussaut.

40'

Gol Tanase!

FCSB se desprinde la 3-0 dupa dubla reusita de Tanase de la punctul cu var.

38'

Coman obtine lovitura de la 11 metri in duel cu Dussaut.

35'

Gol Olaru!

Coman castiga un duel in banda si paseaza decisiv in fata portii pentru golul lui Olaru. FCSB isi dubleaza avantajul.

32'

Dussaut vede al doilea galben al meciului pentru un fault la centrul terenului.

30'

Primul galben al meciului este vazut de Iancu.

27'

Replica cei de la Farul cu un sut al lui Iancu. Mingea e respinsa in fata de portarul Tarnovanu.

26'

Gol Tanase!

FCSB deschide scorul. Minge in adancime pentru Tanase, acesta depaseste portarul si inscrie dintr-un unghi dificil.

22'

Un singur corner pana la jumatatea reprizei. Un meci pana acum fara ocazii de poarta.