Steaua

CSA Steaua si-a aflat adversara din Cupa Romaniei

La Federatia Romana de Fotbal s-au tras la sorti meciurile fazei nationale din Cupa Romania, practic prima etapa a competitiei in sezonul 2019/2020.

Printre participante se numara si CSA Steaua, echipa care a ramas pentru al sezon consecutiv in Liga a 4-a bucuresteana.

”Militarii” vor intalni in acest prim tur al Cupei Romaniei pe CS Mihai Bravu din Judetul Giurgiu.

Vedeti mai jos programul complet al meciurilor programate intr-o singura mansa pe 31 iulie de la 17:30

AFC Viitorul Albeşti (BT) – ASMS ACS Sănătatea Darabani (BT)
CSO Viitorul Liteni (SV) – ACS Şomuz Fălticeni (SV)
AS Unirea Mirceşti (IS) – CSM Paşcani (IS)
AS Bradu Borca (NT) – ACSM Ceahlăul Piatra Neamţ (NT)
CSM FC Vaslui (VS) – AS Viitorul Curiţa (BC)
AS Avântul Zărneşti (BZ) – ACS Mausoleul Mărăşeşti (VN)
CS Gheorgheni (HR) – AFC Odorheiu Secuiesc (HR)
ACS FC Păpăuţi (CV) – ACS KSE Târgu Secuiesc (CV)
CS Viitorul Ianca (BR) – ACS Sportul Chiscani (BR)
ACS Universitatea Dunărea de Jos Galaţi (GL) – CS Sporting Lieşti (GL)
CSM Râmnicu Sărat (BZ) – CS Făurei (BR)
ACS Pescăruşul Sarichioi Junior (TL) – CS Medgidia (CT)
CS Victoria Cumpăna (CT) – CSA Axiopolis Sport Cernavodă (CT)
Bărăganul Ciulniţa (IL) – AS FC Agricola Borcea (CL)
ACS Mostiştea Ulmu (CL) – ACSM Olteniţa (CL)
CSA Steaua Bucureşti (B) – CS Mihai Bravu (GR)
AS Vulturii Pasărea (IF) – ACS Viitorul Domneşti (IF)
CS Blejoi (PH) – CSM Flacăra Moreni (DB)
AS FC Precizia Săcele (BV) – AFC Hărman (BV)
ACS Ajax Botoroaga (TR) – CS Sporting Roşiori 2008 (TR)
AS Recolta Gura Şuţii (DB) – CS Real Bradu (AG)
CS Minerul Costeşti (VL) – ACS Unirea Bascov (AG)
CSM Slatina (OT) – ACS Vediţa Coloneşti M.S. (OT)
CS Cârcea (DJ) – CS Strehaia (MH)
AS Unirea Cruşeţ (GJ) – CS Inter Petrila (HD)
LPS Cetate Deva (HD) – CS Hunedoara (HD)
AFC Voinţa Lupac (CS) – CSM Lugoj (TM)
CS Millenium Giarmata (TM) – CSC Ghiroda şi Giarmata Vii (TM)
CS Avântul Periam (TM) – ACS Progresul Pecica (AR)
CS Măgura Cisnădie (SB) – ACS FC Avrig (SB)
Voinţa Stremţ (AB) – AFC Unirea 1924 (AB)
CS Ocna Mureş (AB) – ACS Industria Galda (AB)
CSC Sânmartin (BH) – AFC Unirea Tăşnad (SM)
SC Olimpia MCMXXI Satu Mare (SM) – SCM Zalău (SJ)
CS Floreşti (CJ) – CS Iernut (MS)
CS Unirea Ungheni 2018 (MS) – ACS MSE Târgu Mureş (MS)
ACS Dumitra (BN) – ACS Unu Fotbal Club Gloria (BN)
Progresul Şomcuţa Mare (MM) – FC Unirea Dej (CJ)



CSA Steaua si-a aflat adversara din Cupa Romaniei