4
CFR Cluj
Camora 90' Deac 37' Culio 14' Susic 5'

Asa am trait Voluntari - CFR Cluj

CFR Cluj a disputat ultimul meci din 2019 pe terenul lanternei rosii din Liga 1, FC Voluntari, formatie cu o singura victorie in 20 de etape.

21:49

90'

Gol Camora!

In cele din urma campioana inscrie si golul patru. Sut al lui Camora din coltul careului mic. Mingea se duce sub bara.

90'

Petrila rateaza incredibil golul de 4-0 al oaspetilor din 9-10 metri.

90'

Culio, la ultimul meci pentru CFR, suteaza peste poarta din afara careului.

87'

Deac trimite pe langa poarta din actiune.

84'

Ocazie de 4-0 ratata de Ciprian Deac.

82'

Claudiu Petrila în locul lui Catalin Itu la CFR Cluj.

80'

Catalin Tira îl inlocuiește pe Franco Signorelli la gazde.

80'

Djokovic suteaza pe langa poarta gazdelor.

77'

Ovidiu Hoban în locul lui Mario Rondon la CFR Cluj.

74'

Capatana trimite si el pe poarta. Ramane 3-0 pentru CFR Cluj.

70'

Voluntariul aproape de gol prin Papazoglu.

65'

Billel Omrani îl înlocuiește pe Valentin Costache la CFR Cluj.

64'

Rondon suteaza pe langa poarta.

46'

Dubla schimbare la gazde:
Avto îl înlocuiește pe Cristian Costin si Milan Kocic intra in locul lui Alexandru Vlad.

46'

37'

Gol Deac!

CFR Cluj ajunge la 3-0 pe tabela dupa reusita lui Deac. Acesta a receptionat in careu si a finalizat spectaculos cu o minge peste portar.

14'

Gol Culio!

Gol din penalty marcat de Culio. E 2-0 pentru CFR Cluj. Costache a fost jucatorul faultat.

13'

Vlad (Voluntari).

5'

Gol Susic!

CFR Cluj deschide scorul prin Susic. Sut la coltul scurt dupa o faza creata in flancul drept.