De la ora 21:00 am transmis duminica seara duelul dintre FCSB si Viitorul.

Final de meci.

86'

Parada a lui Balgradean la sutul lui Ciobanu din unghi.

80'

Ce ocazie rateaza FCSB! Coman il lasa pe Gnohere singur cu portarul si acesta nimereste bara!!!

72'

Coman patrunde in dribling si suteaza periculos pe poarta. Respinge Cabuz cu o mana.

65'

Gol Gnohere!

Centrare din stanga, Tiru da pe langa o minge care ajunge la Gnohere in sase metri si francezul indeplineste o simpla formalitate.

62'

Rivaldinho ramane singur cu portarul si suteaza in Balgradean.

60'

Ciobanu suteaza peste poarta dintr-o lovitura libera.

55'

Houri suteaza putin peste poarta.

51'

Gol anulat oaspetilor pentru un offside la Vina. Decizie corecta.

49'

Interventie decisiva a lui Cretu asupra lui Iancu in suprafata de pedeapsa a ros-albastrilor.

46'

Gnohere in locul lui Hora si Moutinho in locul lui Vina.

46'

21:52

Radu Petrescu pune capat primei reprize.

45'

Gol Iancu!

Viitorul egaleaza in cele din urma prin Iancu. Sut din interiorul careului la coltul lung.

45'

Viitorul aproape de egalare la capul lui Iancu. Mingea trece incredibil pe langa poarta.

43'

Oaida cauta poarta cu un sut din interiorul careului. Scoate cornerul.

42'

Iacob il opreste pe Popa prin fault si cu pretul unui galben asumat.

40'

Ciobanu suteaza de la distanta in bratele lui Balgradean.

38'

Gol Popa!

FCSB deschide scorul prin Popa. Sut din interiorul careului pe sub Cabuz. Faza pornita de la un balon pierdut de oaspeti pe contructie.

35'

Oaida vede si el galbenul pentru un fault din spate asupra lui Houri. Acesta ar fi scapat pe zona centrala.

33'

Prima schimbare la oaspeti: Ciobanu in locul lui Ganea.

32'

Ovidiu Popescu vede primul galben al meciului pentru un fault la centrul terenului.

18'

Cabuz apara sutul lui Vina din 11 metri!

17'

Hora obtine lovitura de la 11 metri la un duel cu Iacob. Usor impins din spate atacantul de la FCSB.