2
0
Farul

LIVE FCSB - Farul (21:00)

Urmariti live text in aceasta pagina meciul FCSB - Farul Constanta, partida din prima etapa a playoff-ului in CASA Liga 1.

22:55

90'

Coman suteaza mult peste poarta dintr-o lovitura libera.

85'

Gol Oct.Popescu!

FCSB se desprinde pe tabela prin Octavian Popescu, jucator ajuns la opt goluri in actualul sezon.

81'

Tanase trage slab pe langa poarta.

77'

Cartonas rosu !

Dussaut este eliminat pentru doua galbene incasate la aceeasi faza.

66'

Gol Edjouma!

FCSB deschide scorul prin Edjouma. Lovitura de cap din sase metri la mingea respinsa de Aioani.

62'

Tanase recupereaza in careul advers si trimite pe coltul scurt in bratele lui Aioani.

56'

Aioani ramane intins in propriul careu dupa un duel cu Florinel Coman. Arbitrul opreste meciul.

51'

Faza de penalty in careul celor de la FCSB la intrarea lui Tarnovanu asupra lui Moldoveanu. S-a acordat repunere din sase metri.

49'

Coman, jucator intrat la pauza, suteaza in bara transversala.

25'

Aioani retine sutul lui Popescu din lovitura libera.

24'

Galben incasat de Larie pentru un fault asupra lui Olaru.

22'

Lovitura libera ramasa fara rezultat pentru FCSB. Popescu trimite mult pe langa poarta.

13'

Ratare a gazdelor prin Octavian Popescu, dupa ce tot el recuperase balonul in jumatatea adversa. A tras in cele din urma pe centrul portii.