2
0
UTA

Asa am trait FC Arges - UTA

Am transmis live text in aceasta pagina duelul dintre FC Arges si UTA, meci din prima etapa a noului sezon de Liga 1.

Cotele oferite de FORTUNA aici

20:32

Final de meci.

90'

Latovlevici suteaza peste poarta din lovitura libera.

90'

Argesul termina meciul in ofensiva. Tofan obtine lovitura libera in duel cu Hoxhallari.

90'

Ocazie de 3-0 ratata de FC Arges prin Njike dupa un sut de la distanta. Minge respinsa de Iacob in corner.

74'

Sut senzational prins de Meza Colli de la peste 30 de metri. Bara ii salveaza pe aradeni.

57'

UTA aproape de gol la sutul lui Vukcevic. Mingea e deviata in corner de Cestor.

54'

Gol Bertrand!

FC Arges isi dublează avantajul prin acelasi Bertrand. Jucatorul din Madagascar apare in fata portii si reia decisiv pentru 2-0.

46'

Cascini in locul lui Matei la UTA.

46'

Start de repriza secunda.

39'

Emotii pentru Iacob la sutul lui Betrand.

37'

Interventie a lui Greab la o lovitura de cap dupa o faza fixa.

25'

Dubla ocazie pentru gazde. Njike este blocat de Iacob, mingea ajunge la Calcan care trage pe langa poarta.

8'

Ocazie mare pentru UTA. Miculescu ramane singur cu portarul, dar e blocat de Greab.