3
Concordia Chiajna
Batin 83' 30' Bumba 65'

Asa am trait Dinamo - Concordia 2-3

Am transmis live text in aceasta pagina, miercuri dupa 16:30, restanta din etapa a 11-a dintre Dinamo si Concordia Chiajna. Click pentru streaming live
INFO: Toate meciurile din Liga 1 Betano se pot viziona online legal pe site-ul sponsorului campionatului. Iti trebuie un cont de membru si un sold de minimum 50 de bani (0,50 lei).

18:23

Final de meci in Stefan cel Mare, unde Chiajna da lovitura si castiga cu revenire de la 1-2.

90'

Balgradean primeste cartonasul galben pentru trageri de timp.

90'

Trei minute de prelungire.

87'

Mare ocazie ratata de Anton al carui sut a intalnit bara si a iesit apoi in afara terenului.

83'

Gol Batin!

Batin inscrie cu o reluare din fata portii la devierea lui Manasse. Concordia trece la conducere in Stefan cel Mare.

81'

Penedo respinge in extremis peste bara lovitura de cap a lui Manasse.

81'

Avertisment si pentru Romera.

75'

Oliva intra in locul lui Hanca, iar Pena il inlocuieste pe Bumba la Chiajna.

67'

Hanca vede cartonasul galben pentru un fault la centrul terenului.

67'

Lovitura libera a celor de la Dinamo ramasa fara rezultat.

65'

Gol Bumba!

Fostul dinamovist Bumba egaleaza la doi cu un sut la coltul lung. A fost prima actiune de atac periculoasa a ilfovenilor in aceasta parte secunda.

48'

Gol Anton!

Anton inscrie cu capul la coltul scurt.

46'

17:17

Pauza in Stefan cel Mare.

42'

Balgradean intervine decisiv la o minge care cauta vinclul si respinge in corner.

35'

Cascada de driblinguri din partea lui Salomao si centrare in sase metri. Iese Balgradean si retine fara probleme.

30'

Gol Batin!

Minge lunga pentru Batin si atacantul Concordiei il surprinde pe portarul dinamovist cu un sut la coltul lung.

28'

Lovitura libera a ilfovenilor ramasa fara rezultat. Jocul este oprit pentru offside, dar mai ales pentru ciocnire dintre Penedo si Nemec.

12'

Gol Rivaldinho!

Rivaldinho deschide scorul cu o reluare din fata portii. O faza tratata cu maxima lejeritate de apararea ilfovenilor.