2
ACS Poli Timisoara
Draghici 63' Vasvari 37'

Asa am trait Dinamo - ACS Poli Timisoara 1-2

Am transmis live text in aceasta pagina ultimul meci al etapei a 9-a din Liga 1 Betano. Click pentru streaming live
INFO: Toate meciurile din Liga 1 Betano se pot viziona online legal pe site-ul sponsorului campionatului. Iti trebuie un cont de membru si un sold de minimum 50 de bani (0,50 lei).

22:25

Final de meci.

90'

Meciul este prelungit cu patru minute.

77'

Nascimento suteaza peste poarta timisoreana dintr-o lovitura.

76'

Bianconi intra in locul lui Draghici.

71'

Galben primit de Nedelcearu.

70'

Interventie a lui Curileac decisiva la capul lui Cretu. Ar fi iesit un autogol de poveste.

67'

Inca o sansa de gol irosita de croatul Curjuric din centrarea lui Draghici. Dinamo nu mai joaca nimic de minute bune si creste rumoarea in tribune.

63'

Gol Draghici!

Timisoara da lovitura prin Draghici si preia conducerea dupa o minge pierduta de Nascimento in propria jumatate.

60'

Avertisment pentru Munteanu.

56'

Ocazie fabulosa ratata de croatul Curjuric, jucator intrat pe teren de doar cateva secunde. Acesta a trimis peste poarta o minge respinsa de Penedo la sutul lui Draghici.

54'

Contra il cheama pe Bokila de la incalzire.

46'

21:20

Pauza in Stefan cel Mare.

37'

Gol Vasvari!

Vasvari egaleaza din lovitura de la 11 metri si ajunge la al treilea gol in acest sezon.

35'

Penalty pentru ACS Poli Timisoara la intrarea lui Penedo asupra lui Birnoi.

30'

Gol Costache!

Costache deblocheaza tabela din Stefan cel Mare cu un sut pe jos la coltul lung din pasa lui Nemec.

28'

Vasvari suteaza fulgerator pe langa poarta dinamovista dupa o deviere buna a lui Draghici.

19'

Canu reia cu capul peste poarta dinamovista in urma unui corner.

15'

Draghici pleaca vijelios spre poarta lui Dinamo cu o actiune de la centrul terenului. Finalizarea a lasat de dorit.

14'

Inca o sansa pentru Costache la poarta banatenilor la o interventie ratata din partea lui Canu.

13'

Intrare dura asupra lui Birnoi. Se incing spiritele acolo dupa interventia lui Anton.

12'

Hanca ii trimite lui Costache in careul timisorean. Respinge Melinte in lateral.

8'

Dinamo controleaza inceputul meciului si incearca sa desfaca defensiva lui Poli.