1
Juventus
Stefan 27'

Asa am trait Concordia - Juventus

Am transmis duminica dupa ora 13:00 live text in aceasta pagina disputa de playout dintre Concordia Chiajna si Juventus Bucuresti. Apasati aici pentru live video

14:53

Catalin Popa fluiera finalul meciului.

84'

Caparco se opune golului la sutu lui Wallace din 7-8 metri. Interventia meciului fara doar si poate.

82'

Ratare monumentala a lui Elek. Sut din interiorul careului deviat de Patache in corner.

77'

Gol Pena!

Pena, jucator intrat din minutul 46 in locul lui Batin, aduce Concordia la conducere. Totul a pornit de la sutul lui Nivaldo respins in lateral de Draghia. Apare Pena fara marcaj si inscrie primul lui gol in acest sezon.

69'

Gol Prepelita!

Prepelita inscrie din cativa metri dupa o faza de la coltul terenului. Intr-o prima faza portarul Draghia reusise sa respinga.

46'

13:48

S-a incheiat prima repriza.

27'

Gol Stefan!

Oaspetii deschid scorul prin Stefan. Acesta profita de o eroare a lui Patache si il invinge pe Caparco cu un sut din unghi.

18'

Caparco blocheaza cu un reflex de zile mari sutul lui Draghici. Patrundere spectaculoasa a atacantului de la Juventus.

17'

Faza controversata in careul lui Juventus. Gazdele solicita un penalty la mingea trimisa de Bumba pentru Batin si atinsa cu mana de Kardesh.

7'

Sansa importanta de gol pentru oaspeti. Caparco se opune golului la un sut din interiorul careului.