4
CFR Cluj
Deac 89' 74' Paun 67' Tucudean 49'

Asa am trait Chindia Targoviste - CFR Cluj

Am transmis live text in aceasta pagina de la ora 21:00 meciul dintre Chindia Targoviste si CFR Cluj.

22:55

89'

Gol Deac!

Deac face dubla cu un stang in diagonala pe jos.

83'

Incredibila ocazie a lui Florea. Acesta reuseste sa-l culce pe Vatca, dar sutul atacantului Chindiei se duce peste poarta.

74'

Gol Deac!

Apararea celor de la Chindia este facuta sah mat. Costache il serveste ideal cu poarta goala pe Deac si acesta face 3-1.

67'

Gol Paun!

CFR Cluj trece la conducere printr-o reusita din actiune a lui Paun.

66'

Tucudean ii lasa locul lui Omrani la CFR.

49'

Gol Tucudean!

CFR Cluj egaleaza imediat dupa pauza prin devierea lui Tucudean din centrarae lui Butean.

46'

Start de repriza secunda.

21:48

Pauza pe "Ilie Oana"

43'

Paun suteaza pe langa poarta. Una dintre putinele faze in care CFR s-a apropiat de poarta adversa.

36'

Vatca retine sutul lui Cherchez. O minge pe centrul portii.

33'

Inca o sansa pentru Chindia. Mingea ajunge la Cherchez si acesta trage pe langa poarta.

27'

Gol Neicutescu!

Chindia deschide scorul prin Neicutescu, jucator care-l invinge pe Vatca cu un sut din interiorul careului.