1
0
CSU Craiova

Asa am trait CFR Cluj - CSU Craiova 1-0

Sambata seara s-a disputat meciul CFR Cluj - CSU Craiova din playoff-ul Ligii 1 Betano. Apasati aici pentru live video

22:39

Avram fluiera finalul meciului si CFR Cluj revine cel putin pana luni pe primul loc al clasamentului.

90'

Arlauskis apara lovitura de la 11 metri transformata de Gustavo, apoi Camora respinge in corner.

90'

Gustavo este faultat in careu si Avram arata punctul cu var de la 11 metri pentru Craiova.

86'

Centrare periculoasa a lui Bancu, respinge Vinicius in afara terenului.

83'

Cartonas rosu !

Boli eliminat cu rosu direct.

75'

Gol Camora!

Camora deschide scorul cu un sut din afara careului deviat de un adversar.

62'

Ionita in locul lui Hoban. Iese si Tucudean, intra Omrani.

60'

Mitrita si Culio avertizati.

59'

Se incing spiritele pe teren. Mitrita si Culio la un pas de bataie, Zlatinski are si el ceva de impartit cu Djokovic.

58'

Actiune rapida a oltenilor prin Dimitrov. Paseaza lui Baluta si acesta suteaza in blocajul lui Vinicius.

56'

Centrare a lui Deac din lovitura libera pe bara a doua si Boli trimite cu capul in plasa laterala.

52'

Mitrita suteaza periculos dintr-o lovitura libera. Arlausksis respinge peste bara, dar nu se acorda corner. Doar repunere din sase metri.

46'

S-a reluat meciul de la Cluj.

21:33

Pauza in Gruia.

41'

Presiunea a CFR la un corner de pe dreapta. Hoban reia cu capul pe spate pe langa poarta.

35'

Baluta cade in marginea careului advers la un duel cu Vinicius. Nu se acorda nimic, dar gazdele acuza un out neacordat la patrunderea lui Baluta din debutul fazei de atac.

33'

Reluare cu capul a lui Djokovic si mingea trece putin pe langa poarta.

29'

Sansa de gol pentru CFR aparuta dintr-o intamplare. Manea a vrut sa centreze, dar mingea s-a dus pe coltul scurt. Respinge Popescu in corner.

22'

Dimitrov aproape de autogol la o centrare a lui Manea.

9'

Mitrita suteaza pe langa poarta la capatul unui contraatac.

3'

Dubla ocazie pentru CFR Cluj la o faza rapida de atac. Bara i-a salvat pe olteni.