1
CFR Cluj
Janga 45'

Asa am trait Slavia Praga - CFR Cluj

Am transmis live text in aceasta pagina, joi, de la 22:00, meciul Slavia Praga - CFR Cluj din grupele Conference League.

23:56

Fluier final. Victorie mare pentru CFR Cluj in Conference League.

90'

Portarul gazdelor iese pana aproape de centrul terenului, iar Malele rateaza de putin inchiderea partidei.

84'

Boateng apare providential in careu si blocheaza centrarea lui Ewerton.

75'

Scuffet e din nou providential. Scoate peste transversala sutul lui Traore.

70'

Prima schimbare la CFR, cu Malele in locul marcatorului Janga.

47'

Mare ocazie pentru Slavia in debutul partii secunde. Portarul Scuffet respinge in extremis. Inceput tare al cehilor.

46'

A inceput repriza secunda.

22:54

Final de prima repriza la Praga. CFR intra in avantaj la cabine.

45'

Gol Janga!

CFR Cluj deschide scorul dupa o faza care nu anunta nimic. Roger s-a batut pentru o minge ce parea pierduta in marginea terenului, balonul ajunge in fata portii si Janga marcheaza cu un sut in forta.

42'

Actiunea gazdelor continua si Usor suteaza in forta peste poarta.

42'

A doua bara a celor de la Slavia in aceasta repriza!

24'

Ocazie pentru Slavia. Mingea loveste bara la sutul lui Olayinka.

11'

Scuffet intervine decisiv la reluarea lui Olayinka.

1'

Portarul gazdelor aproape e o gafa imensa. Mingea degajata ii trece printre picioare lui Yeboah.