3
CSU Craiova
Bancu 80' Gustavo 68' Burlacu 18'

Asa am trait Sepsi - CSU Craiova 2-3

Am transmis in aceasta pagina live text marti seara de la 21:00 meciul dintre Sepsi si CSU Craiova din etapa a 11-a din Liga 1 Betano. Click pentru streaming live
INFO: Toate meciurile din Liga 1 Betano se pot viziona online legal pe site-ul sponsorului campionatului. Iti trebuie un cont de membru si un sold de minimum 50 de bani (0,50 lei).

22:50

80'

Gol Bancu!

Bancu inscrie golul trei al Craiovei cu un sut din marginea careului printre picioarele portarului Feher.

70'

Gol Astafei!

Cei de la Sepsi reactioneaz rapid si egaleaza prin Astafei cu un sut pe jos din interiorul careului.

68'

Gol Gustavo!

Gustavo transforma lovitura de la 11 metri si readuce Craiova in avantaj.

67'

Penalty pentru Craiova la faultul lui Burlacu asupra lui Bancu.

65'

Gustavo rateaza din nou singur cu portarul. Pasa foarte buna oferita de Mitrita.

60'

Gol Hadnagy!

Sepsi egaleaza prin lovitura de cap a lui Hadnagy. O minge care l-a surprins pe Mitrovic.

57'

Astafei intra in locul lui Huiban.

56'

Intre timp Screciu a primit un cartonas galben.

56'

Feher apara sutul lui Mitrita din lovitura libera.

46'

S-a reluat meciul. Nicio modificare la pauza.

21:48

Pauza in meciul de la Brasov.

45'

Gustavo iroseste o noua faza de gol. Brazilianul loveste in pamant din centrarea lui Burlacu.

44'

Ratare incredibila a lui Gustavo din fata portii la centrarea lui Martic.

36'

Burlacu suteaza peste poarta cu o executie din afara careului.

35'

Ocazie ratata de Craiova in urma unui corner. Feher a respins peste bara lovitura de cap trimisa de Spahija.

31'

Papsys obtine lovitura libera in jumatatea Craiovei la un umar la umar cu Tigo Ferreira.

28'

Offside la pasa lui Tiago pentru sprintul lui Bancu.

18'

Gol Burlacu!

Mitrita il lanseaza excelent pe Burlacu si acesta strecoara mingea pe langa Feher. Al treilea gol marcat de Burlacu in acest sezon.