Vineri 11 Iunie
Grupa A: Turcia vs Italia (22:00, Roma)
Sambata 12 Iunie
Grupa A: Tara Galilor vs Elvetia (16:00, Baku)
Grupa B: Danemarca vs Finlanda (19:00, Copenhaga)
Grupa B: Belgia vs Rusia (22:00, St Petersburg)
Duminica 13 Iunie
Grupa D: Anglia vs Croatia (16:00, Londra)
Grupa C: Austria vs Macedonia de Nord (19:00, Bucuresti)
Grupa C: Olanda vs Ucraina (22:00, Amsterdam)
Luni 14 Iunie
Grupa D: Scotia vs Cehia (16:00, Glasgow)
Grupa E: Polonia vs Slovacia (19:00, Dublin)
Grupa E: Spania vs Suedia (22:00, Bilbao)
Marti 15 Iunie
Grupa F: Ungaria vs Portugalia (19:00, Budapestaa)
Grupa F: Franta vs Germania (22:00, Munchen)
Miercuri 16 Iunie
Grupa B: Finlanda vs Rusia (16:00, St Petersburg)
Grupa A: Turcia vs Tara Galilor (19:00, Baku)
Grupa A: Italia vs Elvetia (22:00, Roma)
Joi 17 Iunie
Grupa C: Ucraina vs Macedonia de Nord (16:00, Bucuresti)
Grupa B: Danemarca vs Belgia (19:00, Copenhaga)
Grupa C: Olanda vs Austria (22:00, Amsterdam)
Vineri 18 Iunie
Grupa E: Suedia vs Slovacia (16:00, Dublin)
Grupa D: Croatia vs Cehia (19:00, Glasgow)
Grupa D: Anglia vs Scotia (22:00, Londra)
Sambata 19 Iunie
Grupa F: Ungaria vs Franta (16:00, Budapestaa)
Grupa F: Portugalia vs Germania (19:00, Munchen)
Grupa E: Spania vs Polonia (22:00, Bilbao)
Duminica 20 Iunie
Grupa A: Italia vs Tara Galilor (19:00, Roma)
Grupa A: Elvetia vs Turcia (19:00, Baku)
Luni 21 Iunie
Grupa C: Macedonia de Nord vs Olanda (19:00, Amsterdam)
Grupa C: Ucraina vs Austria (19:00, Bucuresti)
Grupa B: Rusia vs Danemarca (22:00, Copenhaga)
Grupa B: Finlanda vs Belgia (22:00, St Petersburg)
Marti 22 Iunie
Grupa D: Cehia vs Anglia (22:00, Londra)
Grupa D: Croatia vs Scotia (22:00, Glasgow)
Miercuri 23 Iunie
Grupa E: Slovacia vs Spania (19:00, Bilbao)
Grupa E: Suedia vs Polonia (19:00, Dublin)
Grupa F: Germania vs Ungaria (22:00, Munchen)
Grupa F: Portugalia v Franta (22:00, Budapestaa)
Optimi de finala
Sambata 26 Iunie
1: 2A vs 2B (18:00, Amsterdam)
2: 1A vs 2C (21:00, Londra)
Duminica 27 Iunie
3: 1C vs 3D/E/F (18:00, Budapesta)
4: 1B vs 3A/D/E/F (21:00, Bilbao)
Luni 28 Iunie
5: 2D vs 2E (18:00, Copenhaga)
6: 1F vs 3A/B/C (21:00, Bucuresti)
Marti 29 Iunie
7: 1D vs 2F (18:00, Dublin)
8: 1E vs 3A/B/C/D (21:00, Glasgow)
Sferturi de finala
Vineri 2 Iulie
QF1: Invingatoarea meciului 6 vs Invingatoarea meciului 5 (18:00, St Petersburg)
QF2: Invingatoarea meciului 4 vs Invingatoarea meciului 2 (21:00, Munchen)
Sambata 3 Iulie
QF3: Invingatoarea meciului 3 vs Invingatoarea meciului 1 (18:00, Baku)
QF4: Invingatoarea meciului 8 vs Invingatoarea meciului 7 (21:00, Roma)
Semifinale
Marti 6 Iulie
SF1: Invingatoarea meciului QF2 vs Invingatoarea meciului QF1 (21:00, Londra)
Wednesday 7 Iulie
SF2: Invingatoarea meciului QF4 vs Invingatoarea meciului QF3 (21:00, Londra)
Finala
Duminica 11 Iulie
Invingatoarea meciului SF1 vs Invingatoarea meciului SF2 (21:00, Londra)