View Poll Results: Promoviaza U Cluj urmatorii 2-3 ani?

Voters
29. You may not vote on this poll
  • Da

    20 68.97%
  • Nu

    9 31.03%
Page 1 of 13 12311 ... LastLast
Results 1 to 21 of 256

Thread: U Cluj in A?

  1. #1
    incepator
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    20
    Reputatie
    1

    U Cluj in A?

    Credeti ca promoviaza U Cluj in Divizia A in urmatorii 2-3 ani?

  2. #2
    fairplay dragos_popa17's Avatar
    Join Date
    Nov 2003
    Location
    prin Cluj
    Posts
    2,234
    Reputatie
    1
    Sper
    [SIZE="1"]"I firmly believe that any man's finest hour - his greatest fulfillment to all he holds dear - is that moment when he has worked his heart out in a good cause and lies exhausted on the field of battle - victorious." [i](Vince Lombardi)[/i][/SIZE]

  3. #3
    MasterOfPuppies apparte's Avatar
    Join Date
    Mar 2003
    Location
    Orasul rosu-albastru
    Posts
    2,788
    Reputatie
    1
    In veci! Cat timp va exista Vecchia Guardia,vor sta in B!Pana ma voi intoarce la Facultate la Cluj!
    [B][SIZE="4"]I was built to be the best,number one and nothing less![/SIZE][/B]

  4. #4
    Banned King of Hell's Avatar
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    Cluj-Napoca
    Posts
    2,854
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by apparte
    In veci! Cat timp va exista Vecchia Guardia,vor sta in B!Pana ma voi intoarce la Facultate la Cluj!
    :degete: :degete: :degete: :degete:

  5. #5
    sport legend
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Cluj U Napoca
    Posts
    915
    Reputatie
    1
    2005/2006 sezonul in care vom fi pe locul I la sfarsitul campiuonatului .
    [B] Sunt plictisit ! [/B]

  6. #6
    junior gruppo_centrale's Avatar
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Cluj Napoca
    Posts
    129
    Reputatie
    1
    Haide "U"!

  7. #7
    CFR Cluj! roxana_cj's Avatar
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    CLUJ NAPOCA
    Posts
    857
    Reputatie
    1
    Mai eu nu prea cred ca veti promova dar n-ar fi rau! Sa avem si noi un derby local!
    Sa va batem si-n Gruia si pe moina!

  8. #8
    Banned Angelina Jolie's Avatar
    Join Date
    Aug 2003
    Location
    San Francisco, California
    Posts
    5,485
    Reputatie
    0
    Sunt convins ca aceasta echipa nu va promova in urmatorii 5 ani.
    FORZA CFR!!! FORZA CS DEVA!!!

  9. #9
    fairplay dragos_popa17's Avatar
    Join Date
    Nov 2003
    Location
    prin Cluj
    Posts
    2,234
    Reputatie
    1
    Sa vedem ce iese si cu societatea asta pe actiuni. Daca e ceva de ea promovom, ca avem scoala buna de jucatori, daca nu, ramanem cu vorbe cum a fost pana acum.
    FORZA U CLUJ!!! FORZA STEAUA!!! FORZA POLI TIMISOARA!!!
    [SIZE="1"]"I firmly believe that any man's finest hour - his greatest fulfillment to all he holds dear - is that moment when he has worked his heart out in a good cause and lies exhausted on the field of battle - victorious." [i](Vince Lombardi)[/i][/SIZE]

  10. #10
    Banned Angelina Jolie's Avatar
    Join Date
    Aug 2003
    Location
    San Francisco, California
    Posts
    5,485
    Reputatie
    0
    Asa mai frate. Macar zi-o pe fata. M-am saturat de cei care zic:"tin cu CFR pana cand promoveaza universitatea". Nu avem nevoie de ei. Aici e vorba deja de o rivalitate, care poate este stupida din multe puncte de vedere dar oricum rivalitate. Cei care tin cu amandoua mi se par dubiosi. Sau nu prea au treaba cu fotbalul si merg la meciuri din an in pasti. Nu poti tine cu 2 echipe rivale. Ca si cum ai tine cu Steaua si Dinamo. Sa fim seriosi. Deci:
    FORZA CFR!!! FORZA CS DEVA!!!

  11. #11
    1916 Ultras's Avatar
    Join Date
    Mar 2003
    Location
    La Nicu
    Posts
    3,618
    Reputatie
    1
    Anul asta, nu. La anul cred ca da. Clujul merita o echipa in A...

  12. #12
    senior Vikingu's Avatar
    Join Date
    Jan 2005
    Location
    suedia
    Posts
    159
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Ultras
    Anul asta, nu. La anul cred ca da. Clujul merita o echipa in A...
    Din ce ai scris tu aici...reiese ca CFR-ul va retrograda anul acesta
    Ar fi interesant ca anul asta CFR, la anu` U, dupa aceea CFR si tot asa tot asa
    p.s.: Poli Timisoara - CFR Cluj 3-1
    [B]White Men CAN Jump [/B]

  13. #13
    1916 Ultras's Avatar
    Join Date
    Mar 2003
    Location
    La Nicu
    Posts
    3,618
    Reputatie
    1
    La anul, ma refeream la toamna 2006...

  14. #14
    fairplay dragos_popa17's Avatar
    Join Date
    Nov 2003
    Location
    prin Cluj
    Posts
    2,234
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by valy2345
    Asa mai frate. Macar zi-o pe fata. M-am saturat de cei care zic:"tin cu CFR pana cand promoveaza universitatea". Nu avem nevoie de ei. Aici e vorba deja de o rivalitate, care poate este stupida din multe puncte de vedere dar oricum rivalitate. Cei care tin cu amandoua mi se par dubiosi. Sau nu prea au treaba cu fotbalul si merg la meciuri din an in pasti. Nu poti tine cu 2 echipe rivale. Ca si cum ai tine cu Steaua si Dinamo. Sa fim seriosi. Deci:
    FORZA CFR!!! FORZA CS DEVA!!!
    Eu am scris FORZA TIMISIOARA sa vezi si tu cum arata cand scrie cineva ceva stupid, da' nu te-ai prins. E adevarat, nu tin cu CFR dar nici nu sar in sus de bucurie cand pierde, cum fac altii, pentru ca pe mine personal nu ma afecteaza cu nimic ce faceti. Dar sincer, as prefera sa ramaneti voi in A decat un moldovean sau un oltean, ca sunteti mai seriosi si sunteti ardeleni de-ai mei. Deci vezi, doar pentru ca nu sunt cu tine nu inseamna ca trebuie sa fiu impotriva ta. Numai prostii cred asa ceva. In schimb, nu am fost si nu voi veni la meciurile voastra, nu pentru ca "va urasc"(ce cuvant puternic, n-am urat pe nimeni in viata mea), ci pentru ca ai dreptate cand spui ca nu poti tine cu 2 echipe rivale si nu m-as simti bine in Gruia. Mai bine merge altul pe locul meu, unul caruia chiar ii pasa daca pierdeti sau castigati.
    [SIZE="1"]"I firmly believe that any man's finest hour - his greatest fulfillment to all he holds dear - is that moment when he has worked his heart out in a good cause and lies exhausted on the field of battle - victorious." [i](Vince Lombardi)[/i][/SIZE]

  15. #15
    Banned Angelina Jolie's Avatar
    Join Date
    Aug 2003
    Location
    San Francisco, California
    Posts
    5,485
    Reputatie
    0
    Nu mi se pare deloc stupid ca ai scris Forza Poli. E o echipa foarte frumoasa. In rest sunt de acord cu ce ai scris cu mentiunea ca eu nu as dori sa promovati, pentru ca mie personal mi se pare minunata situatia actuala. Tu nici nu ai avea de ce sa ne "urasti" pt ca noi nu v-am facut nimic, decat ca v-am dat totdeauna cei mai buni jucatori, ca voi erati in A si noi prin Bee sau Cee. Insa eu ca CFR-ist care s-a saturat de aerele voastre de superioritate (nu ma refer la tine personal, Dragos), si de umilintele adunate in 28 de ani cred ca am dreptul sa va urasc. SI VA URASC!!!
    FORZA CFR!!! FORZA CS DEVA!!!

  16. #16
    sport legend SilverZeus's Avatar
    Join Date
    Dec 2003
    Location
    Turda, Cluj-Napoca
    Posts
    1,513
    Reputatie
    1
    ...valy, cu tot respectul.....insa nu vad ce e rau sa fie ambele echipe in A....ok cine tzine cu Steaua, nu poate tzine cu Dinamo, si invers...dar de ce ura ?.....ajungem pana la urma sa tzinem cu echipa care bate pe "U", mai mult decat tzim cu CFR (...si invers).....eu sunt clujean (mai bine zis turdean)....pe cuvantul meu ca la un derbi "U"- CFR nici nu o sa-mi pun problema sa tzin cu una din ele ( dar voi fi foarte mandru ptr fiecare minut pe care il voi vedea)....si voi fi cel mai mare sustinator atat a lui U cat si al CFR-ului cand vor juca cu Steaua, Dinamo, Rapid, Craiova.....ok, U are traditia, dar si CFR-ul are....U are palmares, sper ca si CFR-ul sa-si faca....CFR-ul acum are echipa, dar sper ca si U sa aiba....corect, exista rivalitate interna: dar asta nu trebuie sa genereze ura....adevarata rivalitate eu o vad intre orase: gandeste-te:a batut CFR-ul pe Dinamo, U a batut pe Steaua....scorul 2-1 (ca sa nu maipun la socoteala celelalte echipe micutze din Bucuresti)....scorul Cluj-Napoca -echipe mari din Bucuresti 2-1 ....pe mine asta ma incanta peste masura
    [U][B]
    You watch some teams these days and you wonder if they just met on the playground and decided to choose up sides.[/B][/U]Dennis Rodman

  17. #17
    senior Vikingu's Avatar
    Join Date
    Jan 2005
    Location
    suedia
    Posts
    159
    Reputatie
    1
    Sincer...eu nu inteleg cum un cfr-ist poate "uri" U si invers. E ceva de genu`: eu sa urasc UMT pt ca tin cu Poli...mi se pare absurd...la naiba!!! nu va puteti impaca si sa tineti toti cu ambele echipe si asa sa ii mai batem si noi ardelenii si banatenii pe bucuresteni??
    [B]White Men CAN Jump [/B]

  18. #18
    fairplay dragos_popa17's Avatar
    Join Date
    Nov 2003
    Location
    prin Cluj
    Posts
    2,234
    Reputatie
    1
    Hai sa nu comparam situatia UMT-Poli cu situatia CFR-U Cluj. Rivalitatea dintre CFR si U Cluj, desi uni nu inteleg, e la fel ca cea dintre Dinamo si Steaua. Cine e cu una nu poate fi si cu cealalta, iar cine e cu amandoua nu e suporter. E un clujean pasionat de fotbal.
    [SIZE="1"]"I firmly believe that any man's finest hour - his greatest fulfillment to all he holds dear - is that moment when he has worked his heart out in a good cause and lies exhausted on the field of battle - victorious." [i](Vince Lombardi)[/i][/SIZE]

  19. #19
    Banned Angelina Jolie's Avatar
    Join Date
    Aug 2003
    Location
    San Francisco, California
    Posts
    5,485
    Reputatie
    0
    Mai, daca universitatea promoveaza atunci spectatorii de la meciurile CFR-ului vor scadea. Atentia mass mediei fata de CFR va scadea. E si normal. Totul se va imparti la 2. Asta inseamna, din punctul meu de vedere, ca pt CFR va fi mai rau. Deci nu imi doresc asta. Nu zic ca e bine cum gandesc eu dar asta este.

  20. #20
    fairplay dragos_popa17's Avatar
    Join Date
    Nov 2003
    Location
    prin Cluj
    Posts
    2,234
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by valy2345
    Mai, daca universitatea promoveaza atunci spectatorii de la meciurile CFR-ului vor scadea. Atentia mass mediei fata de CFR va scadea. E si normal. Totul se va imparti la 2. Asta inseamna, din punctul meu de vedere, ca pt CFR va fi mai rau. Deci nu imi doresc asta. Nu zic ca e bine cum gandesc eu dar asta este.
    Nu e bine dar e logic. Asa as gandi si eu daca as fi CFR-ist. Dar sunt suporter U si astept cu nerabdare promovarea. Numa' asa, sa mori tu de ciuda.
    [SIZE="1"]"I firmly believe that any man's finest hour - his greatest fulfillment to all he holds dear - is that moment when he has worked his heart out in a good cause and lies exhausted on the field of battle - victorious." [i](Vince Lombardi)[/i][/SIZE]

  21. #21
    sport legend SilverZeus's Avatar
    Join Date
    Dec 2003
    Location
    Turda, Cluj-Napoca
    Posts
    1,513
    Reputatie
    1
    ....totusi dintre 2 clujeni (valy si dragos) ii dau dreptate vikingului....cu toate ca si cei 2 au dreptatea lor .... sper ca nu ma renegati acum ca si clujean.... ...sau sa ma puneti sa aleg ... ca o sa aleg Ariesul Turda ....
    [U][B]
    You watch some teams these days and you wonder if they just met on the playground and decided to choose up sides.[/B][/U]Dennis Rodman

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •