Onlinesport.ro » Fotbal » Liga 2 » Liga 2 rezultate 2019/2020

Liga 2 rezultate 2019/2020

ETAPA 1 / ETAPA 20
CSM Resita - U Cluj 2-0 1-1
Concordia - Daco-Getica 1-0 -
Turris-Oltul - Pandurii 2-0 1-0
ASU Politehnica - CS Mioveni 0-1 1-0
Viitorul Pandurii - Sportul Snagov 2-1 5-2
FC Arges - Ripensia 1-2 2-1
Gloria Buzau - Csikszereda 1-0 1-1
Metaloglobus - Petrolul 1-2 0-0
UTA Arad - Dunarea Calarasi 3-0 0-1
Rapid - Farul 0-0 1-3
         
ETAPA 2 /ETAPA 21
Farul - Dunarea Calarasi 1-0 1-1
Petrolul - UTA Arad 0-3 0-3
Csikszereda - Metaloglobus 3-0 0-3
Ripensia - Gloria Buzau 1-2 3-3
Sportul Snagov - FC Arges 0-3 0-3
U Cluj - Viitorul Pandurii 3-0 1-1
CS Mioveni - CSM Resita 1-1 1-0
Pandurii - ASU Politehnica 0-3 0-1
Daco-Getica - Turris-Oltul 0-3 -
Rapid - Concordia 3-1 3-1
         
ETAPA 3 / ETAPA 22
Concordia - Farul 2-1  
Turris-Oltul - Rapid 3-1  
ASU Politehnica - Daco-Getica 0-1  
CSM Resita - Pandurii 3-1  
Viitorul Pandurii - CS Mioveni 0-1  
FC Arges - U Cluj 1-0 1-1
Gloria Buzau - Sportul Snagov 7-0  
Metaloglobus - Ripensia 3-0  
UTA Arad - Csikszereda 3-0  
Dunarea Calarasi   Petrolul 1-3  
         
ETAPA 4
Farul - Petrolul 0-0  
Csikszereda - Dunarea Calarasi 1-1  
Ripensia - UTA Arad 2-1  
Sportul Snagov - Metaloglobus 0-3  
U Cluj - Gloria Buzau 0-2  
CS Mioveni - FC Arges 2-0  
Pandurii - Viitorul Pandurii 0-0  
Daco-Getica   CSM Resita 1-0  
Rapid   ASU Politehnica 1-0  
Concordia   Turris-Oltul 0-3  
         
ETAPA 5
Turris-Oltul   Farul 2-0  
ASU Politehnica   Concordia 0-0  
CSM Resita   Rapid 1-2  
Viitorul Pandurii   Daco-Getica 2-0  
FC Arges   Pandurii 2-1  
Gloria Buzau   CS Mioveni 0-2  
Metaloglobus   U Cluj 2-0  
UTA Arad   Sportul Snagov 4-0  
Dunarea Calarasi   Ripensia 1-1  
Petrolul   Csikszereda 1-0  
         
ETAPA 6
Farul   Csikszereda 2-0  
Sportul Snagov   Dunarea Calarasi 0-2  
U Cluj   UTA Arad 1-1  
CS Mioveni   Metaloglobus 2-2  
Pandurii   Gloria Buzau 0-0  
Daco-Getica   FC Arges 0-2  
Rapid   Viitorul Pandurii 1-2  
Concordia   CSM Resita 2-1  
Turris-Oltul   ASU Politehnica 2-0  
Ripensia   Petrolul 0-1  
         
ETAPA 7
ASU Politehnica   Farul 0-0  
CSM Resita   Turris-Oltul 1-1  
Viitorul Pandurii   Concordia 0-0  
FC Arges   Rapid 0-2  
Gloria Buzau   Daco-Getica 2-0  
Metaloglobus   Pandurii 0-1  
UTA Arad   CS Mioveni 1-1  
Dunarea Calarasi   U Cluj 3-2  
Petrolul   Sportul Snagov 1-1  
Csikszereda   Ripensia 2-2  
         
ETAPA 8
Farul   Ripensia 1-0  
Sportul Snagov   Csikszereda 0-1  
U Cluj   Petrolul 4-0  
CS Mioveni   Dunarea Calarasi 1-1  
Pandurii   UTA Arad 2-5  
Daco-Getica   Metaloglobus 2-3  
Rapid   Gloria Buzau 3-2  
Concordia   FC Arges 1-1  
Turris-Oltul   Viitorul Pandurii 2-0  
ASU Politehnica   CSM Resita 0-0  
         
ETAPA 9
CSM Resita   Farul 2-1  
Viitorul Pandurii   ASU Politehnica 1-4  
FC Arges   Turris-Oltul 3-2  
Gloria Buzau   Concordia 2-1  
Metaloglobus   Rapid 0-0  
UTA Arad   Daco-Getica 6-0  
Dunarea Calarasi   Pandurii 4-0  
Petrolul   CS Mioveni 0-0  
Csikszereda   U Cluj 1-1  
Ripensia   Sportul Snagov 3-1  
         
ETAPA 10
Farul   Sportul Snagov 1-0  
U Cluj   Ripensia 1-1  
CS Mioveni   Csikszereda 3-0  
Pandurii   Petrolul 0-1  
Daco-Getica   Dunarea Calarasi 2-3  
Rapid   UTA Arad 2-0  
Concordia   Metaloglobus 1-1  
Turris-Oltul   Gloria Buzau 2-1  
ASU Politehnica   FC Arges 3-0  
CSM Resita   Viitorul Pandurii 1-7  
         
ETAPA 11
Viitorul Pandurii   Farul 2-1  
FC Arges   CSM Resita 3-2  
Gloria Buzau   ASU Politehnica 0-1  
Metaloglobus   Turris-Oltul 1-0  
UTA Arad   Concordia 1-0  
Dunarea Calarasi   Rapid 0-0  
Petrolul   Daco-Getica 3-0  
Csikszereda   Pandurii 2-2  
Ripensia   CS Mioveni 0-5  
Sportul Snagov   U Cluj 1-1  
         
ETAPA 12
Farul   U Cluj 3-2  
CS Mioveni   Sportul Snagov 2-1  
Pandurii   Ripensia 0-0  
Daco-Getica   Csikszereda 0-1  
Rapid   Petrolul 1-0  
Concordia   Dunarea Calarasi 1-0  
Turris-Oltul   UTA Arad 1-1  
ASU Politehnica   Metaloglobus 1-1  
CSM Resita   Gloria Buzau 2-1  
Viitorul Pandurii   FC Arges 2-1  
         
ETAPA 13
FC Arges   Farul 2-2  
Gloria Buzau   Viitorul Pandurii 0-0  
Metaloglobus   CSM Resita 1-0  
UTA Arad   ASU Politehnica 1-0  
Dunarea Calarasi   Turris-Oltul 3-2  
Petrolul   Concordia 3-0  
Csikszereda   Rapid 1-0  
Ripensia   Daco-Getica 7-2  
Sportul Snagov   Pandurii 3-2  
U Cluj   CS Mioveni 2-2  
         
ETAPA 14
Farul   CS Mioveni 2-0  
Pandurii   U Cluj 0-1  
Daco-Getica   Sportul Snagov ---  
Rapid   Ripensia 0-0  
Concordia   Csikszereda 1-0  
Turris-Oltul   Petrolul 1-1  
ASU Politehnica   Dunarea Calarasi 1-1  
CSM Resita   UTA Arad 2-3  
Viitorul Pandurii   Metaloglobus 1-0  
FC Arges   Gloria Buzau 3-1  
         
ETAPA 15
Gloria Buzau   Farul 2-0  
Metaloglobus   FC Arges 0-0  
UTA Arad   Viitorul Pandurii 2-0  
Dunarea Calarasi   CSM Resita 2-1  
Petrolul   ASU Politehnica 1-0  
Csikszereda   Turris-Oltul 1-0  
Ripensia   Concordia 2-1  
Sportul Snagov   Rapid 3-2  
U Cluj   Daco-Getica ---  
CS Mioveni   Pandurii 4-0  
         
ETAPA 16
Farul   Pandurii 5-0  
Daco-Getica   CS Mioveni ---  
Rapid   U Cluj 1-1  
Concordia   Sportul Snagov 2-0  
Turris-Oltul   Ripensia 3-3  
ASU Politehnica   Csikszereda 1-0  
CSM Resita   Petrolul 1-1  
Viitorul Pandurii   Dunarea Calarasi 1-3  
FC Arges   UTA Arad 0-0  
Gloria Buzau   Metaloglobus 1-2  
         
ETAPA 17
Metaloglobus   Farul 1-0  
UTA Arad   Gloria Buzau 3-0  
Dunarea Calarasi   FC Arges 1-2  
Petrolul   Viitorul Pandurii 3-1  
Csikszereda   CSM Resita 1-0  
Ripensia   ASU Politehnica 1-1  
Sportul Snagov   Turris-Oltul 2-3  
U Cluj   Concordia 2-1  
CS Mioveni   Rapid 1-5  
Pandurii   Daco-Getica ---  
         
ETAPA 18
Farul   Daco-Getica ---  
Rapid   Pandurii 4-0  
Concordia   CS Mioveni 1-1  
Turris-Oltul   U Cluj 1-1  
ASU Politehnica   Sportul Snagov 2-0  
CSM Resita   Ripensia 1-2  
Viitorul Pandurii   Csikszereda 1-1  
FC Arges   Petrolul 1-1  
Gloria Buzau   Dunarea Calarasi 3-1  
Metaloglobus   UTA Arad 1-1  
         
ETAPA 19
UTA Arad   Farul 1-0  
Dunarea Calarasi   Metaloglobus 3-1  
Petrolul   Gloria Buzau 0-1  
Csikszereda   FC Arges 0-0  
Ripensia   Viitorul Pandurii 0-0  
Sportul Snagov   CSM Resita 3-3  
U Cluj   ASU Politehnica 0-0  
CS Mioveni   Turris-Oltul 5-2  
Pandurii   Concordia 0-0  
Daco-Getica   Rapid ---