Universitatea Craiova

Dan Nistor: “Nu s-a incheiat lupta pentru titlu”

Mijlocasul echipei Universitatea Craiova considera ca lupta pentru titlu nu este inca incheiata pentru formatia din Banie in pofida infrangerii de la Sf.Gheorghe cu Sepsi (1-2).

“Din punctul meu de vedere, nu s-a terminat lupta la titlu. Cat mai avem sanse, vom lupta pana la final. Nu ne putem da batuti.

“Am avut la 0-0 acea ocazie a lui Ivan. Daca marcam, alta era soarta acestei partide. Chiar nu mai am cuvinte, nu stiu ce sa mai zic.

“Cateodata stau seara si ma gandesc. Poate eu sunt blestemat si nu pot sa castig un trofeu. Chiar nu stiu ce se intampla”, a declarat Nistor.

Mitrea in finalul primei reprize cu o lovitura de cap dupa un corner si Petrila in prelungirile partidei cu un sut din interiorul careului au marcat golurile victoriei pentru Sepsi.