Onlinesport.ro » Fotbal » Liga 1 » Program Liga 1 - sezon 2020/2021

Program Liga 1 - sezon 2020/2021

Vedeti mai jos programul returului de campionat in Liga 1, sezonul 2020/2021:

Etapa a 16-a

Marți, 12 ianuarie

Ora 17.00 Gaz Metan Mediaș – FC Voluntari
Ora 19.45 Universitatea Craiova – Sepsi OSK Sf. Gheorghe

Miercuri, 13 ianuarie

Ora 17.00 Chindia Târgoviște - Poli Iași
Ora 19.00 FC Hermannstadt - Dinamo

Joi, 14 ianuarie

Ora 17.00 FC Botoșani – FC Argeș
Ora 20.00 CFR Cluj – Academica Clinceni

Vineri, 15 ianuarie

Ora 17.00 UTA – Viitorul Constanța
Ora 20.00 FCSB – Astra Giurgiu


Etapa a 17-a

Sâmbătă, 16 ianuarie

Ora 20.00 Dinamo - Chindia Târgoviște

Duminică, 17 ianuarie

Ora 14.30 Academica Clinceni – FC Hermannstadt
Ora 16.45 FC Argeș - Gaz Metan Mediaș
Ora 19.00 Sepsi OSK Sf Gheorghe – CFR Cluj

Luni, 18 ianuarie

Ora 17.00 Poli Iași – FC Botoșani
Ora 20.00 Astra Giurgiu - Universitatea Craiova

Marți, 19 ianuarie

Ora 17.00 FC Voluntari – UTA
Ora 20.00 Viitorul Constanța – FCSB


Etapa a 18-a

Vineri, 22 ianuarie

Ora 17.00 Chindia Târgoviște – Academica Clinceni
Ora 20.00 FCSB – FC Voluntari

Sâmbătă, 23 ianuarie

Ora 12.30 Sepsi OSK Sf. Gheorghe – Astra Giurgiu
Ora 14.45 UTA Arad – FC Argeș
Ora 21.00 Universitatea Craiova – FC Viitorul Constanța

Duminică, 24 ianuarie

Ora 18.00 Gaz Metan Mediaș - Politehnica Iași
Ora 20.00 FC Botoșani - Dinamo

Luni, 25 ianuarie

Ora 20.30 FC Hermannstadt – CFR Cluj

Etapa a 19-a

Marți, 26 ianuarie

FC Viitorul Constanța – Sepsi OSK Sf. Gheorghe
FC Voluntari - Universitatea Craiova
FC Argeș - FCSB

Miercuri, 27 ianuarie

Academica Clinceni – FC Botoșani
Politehnica Iași – UTA Arad
Dinamo - Gaz Metan Mediaș

Joi, 28 ianuarie

FC Hermannstadt – Chindia Târgoviște
CFR Cluj – Astra Giurgiu

Etapa a 20-a

Vineri, 29 ianuarie

Universitatea Craiova – FC Argeș

Sâmbătă, 30 ianuarie

Sepsi OSK Sf. Gheorghe – FC Voluntari
Gaz Metan Mediaș – Academica Clinceni
FCSB - Politehnica Iași

Duminică, 31 ianuarie

FC Botoșani – FC Hermannstadt
Astra Giurgiu – FC Viitorul Constanța
UTA Arad - Dinamo

Luni, 1 februarie

Chindia Târgoviște – CFR Cluj

Etapa a 21-a

Marți, 2 februarie

FC Argeș – Sepsi OSK Sf. Gheorghe
Politehnica Iași - Universitatea Craiova

Miercuri, 3 februarie

FC Hermannstadt - Gaz Metan Mediaș
FC Voluntari - Astra Giurgiu
Dinamo - FCSB

Joi, 4 februarie

Academica Clinceni – UTA Arad
Chindia Târgoviște – FC Botoșani
CFR Cluj – FC Viitorul Constanța


Etapa a 22-a

Vineri, 5 februarie
Sepsi OSK Sf. Gheorghe - Politehnica Iași

Sâmbătă, 6 februarie

Astra Giurgiu – FC Argeș
Universitatea Craiova - Dinamo

Duminică, 7 februarie

UTA Arad – FC Hermannstadt

Gaz Metan Mediaș - Chindia Târgoviște
FCSB – Academica Clinceni

Luni, 8 februarie

FC Viitorul Constanța – FC Voluntari
FC Botoșani – CFR Cluj