0
0
Viitorul

Asa am trait Voluntari - Viitorul 0-0

Ultimul meci al etapei a 18-a din Liga 1 Betano s-a disputat la Voluntari intre echipa locala si campioana Viitorul. O reeditare a duelului din Supercupa Romaniei. Click aici pentru live video stream legal.

22:39

Fluier final.

84'

Baluta intra in locul lui Chitu la Viitorul. O mutare defensiva pentru echipa lui Hagi.

78'

Dani Lopez suteaza la coltul scurt si Balauru respinge in extremis in corner.

78'

Vede si Balan un galben pentru o intrare dura asupra lui Mladen.

74'

Cartonas rosu !

Se rupe echilibrul partidei dupa ce Tucudean vede al doilea galben si este eliminat.

69'

Prima schimbare si la Voluntari. Intra Capatana in locul lui Ivanovici.

64'

Vina intra in locul lui De Nooijer.

56'

Marinescu vede galbenul pentru un fault asupra lui Cicaldau.

56'

Balan suteaza peste transversala dintr-o lovitura libera.

54'

Rimniceanu respinge spectaculos o minge centrata pe poarta de Ivanovici din lovitura libera.

46'

21:35

Pauza la Voluntari.

45'

Viitorul aproape de gol la ultima faza a reprizei. Ganea intoarce pentru Tucudean in fata careului mic, apare Filipov si respinge in extremis.

36'

Balauru retine mingea sutata de Eric.

36'

Lovitura libera periculoasa pentru poarta gazdelor la un fault comis de Filipov la un duel cu Ganea.

30'

Hodorogea il loveste pe Balan cu cotul si vede cartonasul galben. Jucatorul Viitorului va fi suspendat etapa urmatoare.

12'

Eric executa slab o lovitura libera din preajma careului celor de la Voluntari. Nicio problema pentru Balauru in a retine.

10'

Gol anulat celor de la Voluntari pentru un branci pe care Balaur i l-a dat lui Tiru.

5'

Ganea trage pe jos si oaspetii obtin lovitura de la colt. Mingea a fost deviata de zidul ilfovenilor.