0
1
Juventus

Asa am trait Voluntari - Juventus 0-1

Am transmis vineri seara, live text in aceasta pagina, meciul FC Voluntari - Juventus Bucuresti, din etapa a 7-a a Ligii 1 Betano, faza playout. Apasati aici pentru live video

22:39

Final de partida. Juventus castiga in deplasare la Voluntari si egaleaza Timisoara in clasament.

90'

Mutu loveste nervos o minge iesita in afara terenului si este eliminat!

90'

Cinci minute de prelungire.

83'

Dima respinge in extremis din fata portii lui Draghia. Gazdele au solicitat lovitura de la 11 metri.

77'

Ratare incredibila din partea lui Balan. Lui Mutu nu-i vine sa creada pe margine. Voluntariul preseaza in cautarea egalarii.

62'

Accidentare serioasa suferita de Bucurica dupa un duel pentru minge cu Vasile Gheorghe.

59'

Mutu schimba imediat. Deac in locul lui Ivanovici.

58'

Vasile Gheorghe transforma penalty-ul si o aduce in avantaj pe Juventus.

56'

Lovitura de la 11 metri obtinuta de Nicoara pentru Juventus.

46'

Centrare a lui Daniel Benzar din lovitura libera. Mingea se scurge in afara terenului.

46'

S-a reluat meciul. Bucurica a intrat la gazde.

21:33

Pauza la Voluntari dupa o prima repriza anosta.

16'

Singur in centrul careului la o centrare din stanga, Balan reia cu capul pe langa poarta oaspetilor.