1
Concordia Chiajna
Gradinaru 1'

Asa am trait Voluntari - Concordia Chiajna

Ultimul meci al etapei a 10-a din playout le-a adus fata in fata pe FC Voluntari si Concordia Chiajna, doua echipe aflate in lupta pentru evitarea retrogradarii.
Nu ai TV? Apasa aici pentru a vedea live video meciul

22:55

90'

Gol Tudorie!

Rimniceanu iese gresit pe centrare, mingea e scapata in fata portii si Tudorie pe faza trimite pentru 2-1.

88'

Sansa uriasa ratata de Tudorie din cativa metri.

85'

Voluntari egaleaza prin Tudorie de la 11 metri.

83'

Lovitura de la 11 metri pentru gazde la faultul lui Koutroumpis asupra lui Ion Gheorghe.

67'

Marc avertizat pentru un fault la Ion Gheorghe.

65'

Sansa de gol ratata si de gazde la patrunderea lui Deac. Acesta depaseste portarul, dar nu mai are forta sa reia decisiv.

64'

Dubla ocazie ratata de Bawab. Mai intai Ricardinho s-a aruncat in calea balonului ca la hochei, dupa care sutul iordanianului a intalnit bara.

63'

Gol anulat oaspetilor pentru un offside la Moussa.

52'

Mingea e scoasa de pe linia portii de oaspeti prin Marc.

48'

Gadzde suteaza pe langa poarta din afara careului.

21:48

Pauza la Voluntari.

45'

Balaur vede cartonasul galben in finalul reprizei.

23'

Tudorie rateaza egalarea dintr-o pozitie demarcat in fata portii. Sut pe poarta blocat de Rimniceanu.