3
0
Juventus

Asa am trait Viitorul - Juventus 3-0

Campioana Viitorul si-a respectat statutul de mare favorita in meciul de pe teren propriu cu Juventus Bucuresti din etapa a 11-a a Ligii 1 Betano. Click pentru streaming live
INFO: Toate meciurile din Liga 1 Betano se pot viziona online legal pe site-ul sponsorului campionatului. Iti trebuie un cont de membru si un sold de minimum 50 de bani (0,50 lei).

18:28

883'

Ciprian Petre suteaza peste poarta Viitorului.

73'

Gol Eric!

Eric majoreaza avantajul celor de la Viitorul cu o reluare cu capul din cativa metri.

69'

Stoian blocheaza un sut din afara careului, aceasta fiind prima ocazie a Viitorului in aceasta repriza.

67'

Corner pentru Juventus la mingea respinsa de Tiru din fata lui Mazarache.

61'

Horj vede cartonasul galben pentru un fault in banda.

57'

Tucudean suteaza spre poarta, mingea este deviata in bratele lui Stoian.

47'

Galben primit de Mladen de la Viitorul.

46'

17:19

Iulian Calin fluiera finalul primei reprize dupa un corner al oaspetilor ramas fara rezultat.

45'

Juventus termina prima repriza in atac. Lovitura libera pentru bucuresteni din coltul terenului.

39'

Mladen intra in locul lui Ciobanu, accidentat.

30'

Cei de la Juventus pun primele probleme in careul campioanei la urcarea lui Stefan. Sutul acestuia s-a dus pe langa poarta.

22'

Primul corner al oaspetilor in acest meci. Bajenaru centreaza in marginea careului mic, respinge Horj.

18'

Chitu si-a facut un obicei sa rateze din situatii favorabile singur cu portarul. Nu se dezminte nici acum si este blocat de portarul Stoian.

13'

Barbulescu vede cartonasul galben pentru un fault asupra lui Ganea.

12'

Gol Ganea!

Viitorul deschide in cele din urma scorul prin Ganea, jucator care a saltat mingea peste portarul advers la pasa lui Eric.