0
0
Concordia Chiajna

Asa am trait Viitorul - Concordia 0-0

De la ora 18:00 am transmis live text in aceasta pagina meciul Viitorul - Concordia din etapa a 15-a in Liga 1 Betano. Apasati aici pentru live video

Viitorul vs Concordia în Liga 1: 13 jocuri - 6 victorii Viitorul - 6 remize - un succes Concordia;

Palmares Viitorul gazdă: 6 jocuri - 3 victorii Viitorul - 3 remize.

Cea mai recentă confruntare directă a avut loc pe 30 iulie 2018, Concordia - Viitorul 1-1 (Andrei Marc / Lyes Houri).

19:53

81'

Greab intervine decisiv si respinge sutul lui Vina.

71'

Centrare a lui Boboc in careu si Ghita reia fulgerator peste poarta.

70'

Ianis Hagi patrunde in careu si suteaza in forta peste poarta.

64'

Artean suteaza de la distanta cu pamantul. O minge care-i da emotii lui Greab.

58'

Leca este avertizat pentru un fault in propria jumatate.

57'

Vodut intra in locul lui Matan la Viitorul.

54'

Lovitura libera pentru Viitorul din care gazdele nu obtin nimic. Ianis Hagi a trimis in zid, mingea a revenit la Artean si acesta a reluat peste poarta.

51'

Prepelita ii lasa locul lui Ropotan, fostul dinamovist care debuteaza cu aceasta ocazie la Concordia.

46'

44'

Cea mai mare ocazie si pentru Viitorul la sutul lui Matan din interiorul careului. O minge blocata in extremis de Greab.

41'

Cojocaru iese gresit din poarta si Batin este aproape de gol. Trimite alaturi cu toata poarta in fata.

37'

Artean suteaza peste poarta Concordiei.

29'

Schimbare la Viitorul: Ghita in locul lui Tiru.

18'

Greab respinge in extremis sutul lui Ianis Hagi din lovitura libera.

9'

Panait vine din spate si suteaza in forta. Mingea se duce alaturi de poarta gazdelor.

7'

Primul galben al meciului este primit de Prepelita pentru un fault asupra lui Ianis Hagi.