1
0
FC Arges

Asa am trait Universitatea Craiova - FC Arges

Am transmis live text in aceasta pagina meciul Universitatea Craiova - FC Arges, partida din prima etapa a noului sezon de Liga 1.

23:23

90'

Cicaldau rateaza din sase metri sansa golului doi pentru Craiova.

90'

Tofan suteaza pe langa poarta Craiovei din actiune.

76'

Lupeta surprins in offside.

66'

Nistor suteaza pe langa poarta.

62'

Dumitrascu intra in locul lui Tanase la FC Arges.

54'

Gol Ivan!

Universitatea Craiova deschide scorul. Centrare din dreapta si Andrei Ivan marcheaza cu capul din sase metri.

46'

22:19

Pauza in Banie. 0-0 dupa 45 de minute. Marile ocazii au apartinut oaspetilor.

44'

Galben pentru Andrei Prepelita, antrenorul pitestenilor.

42'

Marius Constantin reia cu capul in bratele lui Greab. Minge de antrenament.

38'

Bancu in locul lui Vatajelu (accidentat).

36'

FC Arges rateaza deschiderea scorului dupa o recuperare in jumatatea adversa. Pigliacelli respinge mingea in picioarele lui Lupeta si acesta reia pe langa poarta.

33'

Centrare din corner. Mingea ajunge in bratele lui Greab.

27'

Lovitura libera a gazdelor ramasa fara rezultat. Mingea ajunge in bratele portarului Greab.