1
0
Viitorul

Asa am trait Sepsi - Viitorul 1-0

Revedeti aici cele mai importante faze ale meciului Sepsi - Viitorul. Click pentru streaming live
INFO: Toate meciurile din Liga 1 Betano se pot viziona online legal pe site-ul sponsorului campionatului. Iti trebuie un cont de membru si un sold de minimum 50 de bani (0,50 lei).

20:22

90'

Gol Hadnagy!

Sepsi da lovitura in prelungiri si marcheaza prin Hadnagy.

90'

Ce sansa rateaza Hadnagy cu o minge din marginea careului. Atacantul gazdelor a cautat vinclul.

78'

Cartonas rosu !

Boli primeste al doilea galben pentru o intrare asupra lui Hadnagy si este eliminat.

75'

Nedelcu suteaza pe centrul portii de la distanta. O minge care ajunge in bratele lui Niczuly.

73'

Oros primeste cartonasul galben.

72'

Rimniceanu iese in afara careului si blocheaza balonul in fata lui Petre.

69'

Nedelcu intra in locul lui Eric.

61'

Sepsi prinde curaj si ameninta in continuare poarta celor de la Viitorul. De aceasta data panica a venit dupa o centrare din corner.

60'

Rimniceanu se intinde si respinge in corner mingea trimisa de Herea din lovitura libera.

58'

Patrick Petre nu prinde poarta cu un sut de la distanta din lovitura libera.

55'

Eric il serveste ideal pe Dumitrescu in careu, insa pe acesta il tradeaza preluarea si rateaza complet executia.

46'

Start de repriza secunda.

19:16

Pauza sub Tampa intre Sepsi si campioana Viitorul dupa o prima repriza fara goluri.

44'

Eric prinde poarta cu un sut din interiorul careului. Respinge in corner portarul Niczuly.

44'

Cei de la Sepsi revin periculos in ofensiva prin acelasi Papsys. Sutul acestuia spre coltul scurt se duce pe langa.

43'

Eric primeste ideal de la Tucudean in careu, dar este lent, asteapta prea mult si in cele din urma pierde mingea.

40'

Fanionul ramane jos la o centrare din stanga pentru Tucudean, insa acesta prefera o pasa cu capul pentru Eric in locul unei finalizari spre poarta.

39'

Inca o faza de atac a gazdelor cu lituanianul Papsys in prim plan. Acesta a sutat mult peste poarta.

39'

Oros apare in sase metri la o centrare din corner si reia pe langa poarta.

28'

Sansa uriasa de gol pentru Hadnagy. Lasat singur cu portarul dupa o eroare a lui Dumitrescu in fata lui Issa, atacantul gazdelor este blocat de Rimniceanu.

27'

Eric strecoara mingea printre Grecu si Ursu, apoi brazilianul cauta poarta cu un sut la coltul scurt.

22'
21'

Gol anulat celor de la Viitorul pentru un offside la Tucudean. Faza a fost la limita.

15'

Patrundere a lui Herea pana la limita terenului. Intoarce mingea pentru Tucudean, dar Oros este pe faza si respinge.

5'

Boli vede cartonasul galben la prima actiune a gazdelor pentru un fault in marginea careului.