2
0
Concordia Chiajna

Asa am trait Sepsi - Concordia 3-0

Vineri de la ora 20:00 am transmis live text in aceasta pagina meciul Sepsi Sf.Gheorghe - Concordia Chiajna din etapa a 21-a in Liga 1 Betano.Apasati aici pentru live video

21:53

88'

Caparco retine lovitura de cap a lui Caparco.

80'

Viera il opreste prin fault pe Gradinaru in marginea careului.

68'

Guessan intra in locul lui Cristescu la oaspeti.

65'

Draghici in locul lui Sato la gazde.

65'

Deaconu il gaseste demarcat in careu pe Gradinaru si acesta trimite peste poarta dintr-un lob.

63'

Caparco se opune golului la sutul lui Velev din afara careului.

58'

Gol Nouvier!

Nouvier transforma de la punctul cu var si Sepsi rezolva in mare masura ecuatia celor trei puncte.

57'

Lovitura de la 11 metri pentru Sepsi la un fault comis de Matei asupra lui Simonovski.

20:50

Pauza la Sf.Gheorghe.

45'

Gol Stefan!

Nouvier prelungeste pe spate o minge si Stefan inscrie cu latul din interiorul careului.

35'

Gol Simonovski!

Sepsi deschide scorul prin Simonovski. Executie pe jos din interiorul careului.

32'

Vasvari aproape de gol cu un sut din 5-6 metri. Marc salveaza de pe linia portii.

23'

Nouvier profita de o minge respinsa gresit de oaspeti si trimite amenintator spre poarta.

11'

Pasa lunga in careu pentru Stefan. Acesta incearca pasa inapoi pentru Simonovski. Resping in cele din urma oaspetii.

10'

Deaconu patrunde in viteza pe stanga si trimite pe jos in careul gazdelor. Respinge Viera.

6'

Cate un galben pentru Moura si Ivanovici.

5'

Se incing spiritele dupa un duel fara minge intre Moura si Batin.

1'

A inceput meciul de la Sf.Gheorghe. Se joaca pe un teren inghetat, dar degajat de zapada.

0'

Sepsi: Niczuly - Gabriel, Jovanovic, Rus, Stefan - Vasvari, Viera, Nouvier, Velev, Sato - Simonovski.

Concordia: Caparco - Matei, Albu, Stanica, Marc, Barboianu - Cristescu, Ivanovici, Gradinaru, Deaconu - Batin.

11:32

Sepsi OSK vs Concordia în Liga 1: 5 jocuri - o victorie Sepsi - două remize - două succese Concordia.

Cea mai recentă confruntare directă, 14 septembrie 2018: Concordia - Sepsi OSK 0-3 (goluri înscrise de Birahima Tandia dublă şi Bryan Nouvier).

Eugen Neagoe vs Dorinel Munteanu în Liga 1: 4 jocuri - două remize - două victorii Dorinel Munteanu.

Eugen Neagoe vs Concordia în Liga 1: 7 jocuri - 3 victorii - 3 remize - o înfrângere.