1
CFR Cluj
Deac 45'

Asa am trait Sepsi - CFR Cluj

Miercuri seara de la 21:30 am transmis livetext meciul Sepsi Sf.Gheorghe - CFR Cluj.

Pariati aici pe Sepsi - CFR Cluj

Sepsi OSK si CFR Cluj s-au mai intalnit de 10 ori in principala competitie interna, de opt ori s-au impus clujenii, iar alte doua jocuri s-au terminat la egalitate.

Cea mai recenta intalnire directa: 17 ianuarie 2021, Sepsi OSK - CFR Cluj 0-1, gol inscris de Gabriel Debeljuh.

Leo Grozavu vs Edward Iordanescu: 3 jocuri - o remiza (2014/15, FC Botosani - Pandurii 1-1) - doua victorii Iordanescu (2015/16, FC Botosani - Pandurii 0-2; 2020/21, Sepsi OSK - CFR 0-1).

23:27

72'

Ninaj apare pe bara a doua si reia cu capul peste poarta.

71'

Doua cornere la rand pentru Sepsi.

63'

Centrare din lovitura libera si Safranko reia cu capul putin peste poarta.

58'

Ocazie pentru Sepsi la patrunderea lui Stefanescu. Acesta trimite pe langa poarta singur cu Balgradean.