1
CFR Cluj
Paun 10'

Asa am trait Sepsi - CFR Cluj

Dupa victorie de rasunet de la Glasgow, CFR Cluj a revenit in Liga 1 pentru a-si apara primul loc.

22:53

Final de meci.

85'

Tucudean intra pentru ultimele minute in locul lui Pereira. Ultima oara a inscris golul victoriei aici la Sf.Gheorghe.

82'

Sansa buna de gol pentru Sepsi la sutul lui Peter Gal Andrezly din afara careului. Mingea trece putin peste poarta.

72'

Ocazie mare ratata de Petrila, tanarul jucator al CFR-ului.

71'

Luis Aurelio ii ia locul lui Itu la CFR Cluj.

68'

Claudiu Adrian Mihai Petrila intra in locul lui Costache la oaspeti.

67'

Bouhenna intra la gazde in locul lui Dimitrov.

57'

Avertisment pentru Cestor, fundasul central al oaspetilor.

46'

Istvan Kovacs fluiera reluarea meciului.

21:48

Pauza la Sf.Gheorghe.

31'

Gol Flores!

Sepsi egaleaza prin Dylan Flores. Sut pe coltul scurt dintr-o lovitura libera de la marginea careului. Vatca a fost pacalit.

10'

Gol Paun!

CFR Cluj incepe in stilul caracteristic cu gol marcat devreme. Paun reia de jos, dupa ce fusese trantit de Barisic. Era oricum penalty!

4'

Reactioneaza si Sepsi pe o contra prin Karanovic. Sut din alergare pe centrul portii.