2
CFR Cluj
Deac 90' Omrani 14'

Asa am trait Sepsi - CFR Cluj 1-2

Duminica seara am transmis live text meciul Sepsi Sf.Gheorghe - CFR Cluj din etapa a 13-a in Liga 1 Betano. Apasati aici pentru live video

22:56

90'

Gol Deac!

Penalty transformat de Ciprian Deac. CFR Cluj revine pe primul loc la acest scor.

89'

PENALTY

Lovitura de la 11 metri pentru CFR Cluj la un fault comis de Vasvari asupra lui Muresan.

86'

Interventie fabuloasa a portarului Arlauskis la sutul lui Simonovski din marginea careului.

84'

Omrani ii lasa locul lui Paun la CFR.

80'

Gol Stefan!

Abia intrat in teren, Florin Stefan egaleaza cu un sut pe coltul scurt care il surprinde pe Arlauskis.

75'

Tambe ii ia locul lui Tucudean la CFR Cluj.

74'

Stefan intra in locul lui Mensah la Sepsi.

65'

Cartonas rosu !

Males il loveste cu piciorul in plina figura pe Tandia si incaseaza cartonasul rosu meritat. Chivulete n-a avut motiv sa stea prea mult pe ganduri.

59'

Tucudean este avertizat pentru un fault asupra lui Moura, fundasul dreapta al gazdelor. Tucudean este suspendat pentru etapa urmatoare.

56'

Simonovksi in locul lui Karnitsky la Sepsi.

55'

Hamed in locul lui Draghici la gazde.

46'

45'

Repriza se incheie cu o lovitura libera din pozitie promitatoare pentru Sepsi. Gazdele nu profita si intra in dezavantaj la cabine.

43'

Velev suteaza peste poarta celor de la Sepsi.

37'

Tucudean pentru Omrani in careu si acesta suteaza in bratele lui Niczuly. O executie pe centrul portii.

24'

Tucudean patrunde in careul gazdelor si rateaza incredibil din unghi.

21'

Arlauskis intervine decisiv si se opune golului la sutul lui Tandia din afara careului.