Asa am trait Liga 1: Sepsi - ACS Poli Timisoara 1-0

Revedeti aici cele mai importante faze ale meciului dintre Sepsi si Timisoara.

19:51

90'

Dima in locul lui Kuku, accidentat, la Sepsi. Debut la Timisoara pentru Velcota.

89'

Galben si pentru Birnoi de la Timisoara.

88'

Avertisment pentru Ghinga de la Sepsi.

87'

Gol Hadnagy!

Hadnagy deschide scorul cu un sut senzational la coltul lung. O faza aparuta din nimic.

85'

Timisoara este echipa mai prezenta in joc pe finalul meciului, fara insa a avea prea mari ocazii.

75'

Galben incasat de Oliveira de la Sepsi.

69'

Neagu intra in locul lui Seroni la Timisoara.

65'

Cartonas galben incasat de Viera pentru un fault in marginea terenului.

58'

Centrare din dreapta si Kuku reia cu capul peste poarta. O noua buna ocazie de gol pentru Sepsi.

57'

Curileac retine in doi timpi reluarea lui Viera.

47'

Corner pentru Sepsi, apararea timisoreana se arata ezitanta si mingea ramane la gazde.

46'

S-a reluat meciul de la Ploiesti.

45'

Repriza se incheie cu o centrare a timisorenilor in bratele lui Rimniceanu.

37'

Contraatac al celor de la Sepsi prin portughezul Oliveira pe dreapta. Acesta centreaza in fata portii si Hamed reia imprecis pe langa poarta.

30'

Faza de atac a gazdelor se incheie cu un fault in atac fluierat la Kuku.

28'

Un ultim avertisment verbal pentru Ciucur dupa o intrare la limita asupra lui Sato.

20'

Curileac se opune golului la sutul lui Oliveira spre coltul scurt.

20'

Faza se incheie cu o minge centrata care ajunge in bratele lui Rimniceanu.

19'

Corner pentru Timisoara. Prima aparitie a oaspetilor la poarta celor de la Sepsi.

12'

Sato incearca o minge in careu pentru Fulop. Respinge apararea timisorenilor.

7'

Centrare a lui Oliveira in careul timisorean. Mingea este trimisa prea tare si iese in afara terenului.

5'

Inceput de meci dominat de Sepsi, echipa care conduce majoritatea actiunilor ofensive.