0
0
FC Voluntari

Remiza alba de manual intre Juventus si Voluntari

Echipele Juventus Bucuresti si FC Voluntari au terminat la egalitate, scor 0-0, in prima partida a zilei de sambata in Liga 1 Betano, etapa a 3-a. Click pentru streaming live
INFO: Toate meciurile din Liga 1 Betano se pot viziona online legal pe site-ul sponsorului campionatului. Iti trebuie un cont de membru si un sold de minimum 50 de bani (0,50 lei).

Juventus Bucureşti: Stoian – Beţa,  Morariu, Benga, Fl. Ştefan – Sesar (Bucşa '77), Mihăiescu – Călinţaru, Buhăescu (Măzărache '54), Stoenac – Ţîră (Lungu '81). Antrenor: Daniel Opriţa.

FC Voluntari: Balauru – Maftei, Balaur, M. Popescu, Acsinte – Răuţă, C. Lazăr - G. Deac (Popadiuc '79), Marinescu (Voduţ '71), Ivanovici (Pîrcălabu '65) - Tudorie. Antrenor: Claudiu Niculescu.

Cartonaşe galbene: Beţa '32, Ţîră '68, Mihăiescu '89.

Arbitri: Adrian Cojocaru (central) - Ciprian Danşa, Marius Marchidanu (asistenţi) - Lucian Rusandu (rezervă).

20:24

Final de meci.

67'

Tira primeste al doilea galben al partidei.

64'

Balaur reia peste poarta la cea mai importanta faza a reprizei secunde.

56'

Replica cei de la Voluntari printr-un sut al lui Marinescu. Prinde portarul lui Juventus.

56'

Stefan suteaza peste poarta dintr-o lovitura libera.

46'

19:21

Pauza la Ploiesti dupa o prima repriza fara prea multe ocazii de poarta.

42'

Tira preia pe piept in careul advers, se intoarce cu fata la poarta si suteaza peste.

37'

Mingea cade in careul celor de la Voluntari si Tira nu reuseste sa reia decisiv spre nemultumirea antrenorului Oprita.

36'

Mihai Popescu patrunde pe un intreg bulevard si suteaza pe langa poarta.

31'

Beta vede primul galben al meciului pentru o lovitura asupra lui Acsinte.

23'

Marinescu scoate in dreapta pentru Deac. Sutul acestuia se duce pe langa poarta.

18'

Actiune a lui Beta finalizata cu sut pe langa poarta.

17'

Jocul se aprinde dupa un inceput anost. Cei de la Voluntari cauta sa reactioneze dupa ocazia gazdelor.

15'

Sansa uriasa ratata de Juventus prin Buhaescu aparut surprinzator la o centrare.

11'

Centrare a gazdelor care ii pune probleme lui Balauru, portar aflat cu soarele in ochi in aceasta repriza.

1'

Juventus Bucuresti: Stoian - Beța, Morariu, Benga, Fl. Ștefan - Sesar, Mihăescu - Călințaru, Buhăescu, Stoenac - Țâră.

FC Voluntari: Balauru - Maftei, Balaur, M. Popescu, Acsinte - Răuță, Lazăr - G. Deac ,Marinescu, Ivanovici - Tudorie.