1
FC Voluntari
Balan 2'

Asa am trait Liga 1, Concordia - Voluntari 0-1

Adrian Mutu a debutat pe banca tehnica a echipei FC Voluntari, sambata, de la ora 18:00, intr-un meci care a fost live text pe onlinesport.ro. Apasati aici pentru live video

19:58

Final de meci.

90'

Caparco se opune golului la reluarea lui Capatana din 7-8 metri.

86'

Benzar trimite periculos in fata portii. Balan rateaza intalnirea cu balonul si oaspetii rateaza de putin golul doi.

84'

Avertisment pentru Pena.

82'

Sansa de gol ratata din nou de Pena. O reluare cu capul si mingea cade pe plasa portii celor de la Voluntari.

68'

Balan este avertizat pentru o lovitura cu calcaiul in figura lui Marc. O lovitura de K1!

67'

Pena trimite spre poarta din sase metri si mingea se scurge pe langa.

60'

Nivaldo trimite cu capul in bara. Mingea a fost deviata si gazdele repun din corner.

50'

Babic executa cu efect un corner si Cristescu trimite cu capul peste poarta de langa bara a doua.

46'

Este reluat meciul.

18:50

Final de prima repriza.

32'

Cristescu trimite cu capul in bara, mingea revine in fata portii si Pena nu reuseste sa reia decisiv.

26'

Noul intrat Nivaldo ii da emotii lui Minca. Lovitura de la colt pentru gazde.

24'

Nivaldo intra la gazde in locul lui Bawab. Acesta din urma trece pe langa Ion Moldovan ca acceleratul prin halta.

24'

Benzar suteaza pe langa poarta.

21'

Prepelita apare la finalizare si pune piciorul aproape decisiv. Intervine Minca si retine. Cea mai importanta ocazie a gazdelor de pana acum.