2
Sepsi
Simonovski 53'

Asa am trait Juventus - Sepsi 0-2

Nou-promovatele Juventus Bucuresti si Sepsi Sf.Gheorghe s-a intalnit de la ora 18:00 intr-un meci din etapa a 4-a a playout-ului in Liga 1 Betano. Apasati aici pentru live video

19:54

Final de meci.

90'

Simonovski scapa singur cu Draghia si rateaza, mingea ricoseaza in mana lui Wallace si Hategan acorda penalty pentru Sepsi.

85'

Tandia incearca sutul de la distanta. Mingea trece departe de poarta gazdelor.

75'

Sut slab trimis de Ciolacu spre poarta oaspetilor dupa o demarcare in marginea careului.

62'

Acelasi Simonovski rateaza de putin dubla. Reluare cu capul pe langa poarta din centrarea lui De Oliveira. O faza de contraatac a oaspetilor.

59'

Constantinescu obtine lovitura libera si galben pentru Viera. Pozitia este periculoasa din marginea careului oaspetilor.

53'

Gol Simonovski!

Centrare din dreapta si Simonovski deschide scorul profitand de o greseala de marcaj. Primul gol al macedoneanului in Liga 1.

48'

Fulop ameninta poarta gazdelor cu un sut din interiorul careului.Mingea trece alaturi.

46'

Sato vede cartonasul galben pentru un fault asupra lui Draghici.

46'

A inceput repriza secunda.

19:04

Modificare la oaspeti. Dima in locul lui Hamed.

18:49

Se termina prima repriza. Una fara ocazii de gol.

38'

Centrare a lui Popescu din flancul stanga. Viera respinge peste micuta peluza de la Voluntari.

34'

Constantinescu obtine lovitura libera la peste 30 de metri pozitie centrala de poarta oaspetilor.

32'

Momente mai bune pentru Juventus. Un corner obtinut acum de Draghici.

30'

Lovitura libera pentru Juventus din marginea careului oaspetilor. Petre centreaza in sase metri de unde respinge Niczuly.