3
FCSB
Tanase 66' 41' Gnohere 57'

Asa am trait Hermannstadt - FCSB 1-3

Urmariti live text in aceasta pagina, de la ora 21:00, meciul vedeta al zilei in Liga 1 Betano: Hermannstadt - FCSB. Apasati aici pentru live video

77'

Minge in careu pentru Tanase. Acesta calca pe minge, dar e salvat de fanionul ridicat de la margine.

66'

Gol Tanase!

Tanase scapa pe contraatac, depaseste portarul si inscrie in poarta goala.

57'

Gol Gnohere!

FCSB preia conducerea dupa o faza spectaculoasa creata de Gnohere. Francezul si-a intors adversarul direct in careu si apoi a trimis pe sub Cabuz.

48'

Faza fixa la poarta FCSB. Tatar trimite mult pe langa poarta cu o centrare total eronata.

21:47

Pauza la Targu Mures.

42'

Petrescu suteaza pe langa poarta celor de la FCSB.

41'

Gol Tanase!

FCSB egaleaza prin Tanase cu un sut deviat din interiorul careului. Doar al doilea gol pentru Tanase in acest sezon.

38'

Morutan intra in locul lui Ovidiu Popescu.

37'

Gol anulat gazdelor pentru un offside.

25'

Gol Dalbea!

Hermannstadt deschide scorul prin Dalbea dupa o lovitura de la colt. Balgradean a respins in fata si fundasul gazdelor trimite in poarta.